Czaro Nykiel z Teamu X zaręczony? Zobacz najnowszy vlog youtubera!

Czaro Nykiel z Teamu X opublikował na swoim YouTubie nowy film o intrygującym tytule "Oświadczyłem się na Teneryfie...". Widzowie mogli zobaczyć fragmenty z jego hiszpańskich wakacji, na których obecna była także Monika Kociołek. Końcówka video przedstawia zaskakujący moment z ich wyprawy.

Od zimowego obozu do słonecznych Wysp Kanarysjkich. Jak obecnie radzi sobie Team X?

Członkowie Teamu X właśnie wracają z trzeciego turnusu swojego obozu dla dzieci (Team X Camp), a tymczasem Czaro Nykiel na swoim prywatnym kanale opublikował filmik z wakacji na Teneryfie. Zarówno to pierwsze, jak i drugie wydarzenie nie obyło się bez kontrowersji. Przypomnijmy, że ostatnio dużo zamieszania wywołały wstawiane przez obozowiczów TikToki, a organizatorzy Campu postanowili nawet wyrzucić dwóch jego uczestników!

Na instagramowym stories grupy ostatnio często pojawia się też ogłoszenie o tym, że Team X poszukuje nowego członka swojego zespołu! Aby wziąć udział w castingu, wystarczy wysłać krótki filmik, na którym kandydat ma powiedzieć kilka słów o sobie i uzasadnić dlaczego to właśnie on powinien zostać wybrany do Teamu. Na szczęście szukać miłości nie musi już popularny influencer i członek Teamu X, Czaro Nykiel, ponieważ w jego nowym vlogu widzimy duże zaangażowanie youtubera w obecny związek.

Czaro Nykiel oświadcza się swojej dziewczynie na Teneryfie? Jaka była reakcja wybranki?

Bohaterami relacji ze słonecznej Teneryfy są dwie pary – wspomniany już Czaro ze swoją dziewczyną oraz Monika Kociołek ze swoim partnerem. Zakochani nie szczędzą sobie czułości, co chwila wymieniając się buziakami. Widzowie mogą też podziwiać piękne krajobrazy hiszpańskiej wyspy, czy odwiedzić swoich idoli w hotelowym pokoju, jednak to końcówka filmu budzi największe emocje!

Widzimy na niej, jak przed tamtejszym lotniskiem Czaro klęka przed swoją wybranką i pyta: „Zostaniesz moją żoną?” Dziewczyna zakrywa dłonią twarz i zaczyna się śmiać, nie odpowiadając na pytanie. Czy oświadczyny infuencera były tylko sposobem na przyciągnięcie większej ilości widzów? Obejrzyj video i sprawdź jak zdarzenie komentuje Monika Kociołek:

Team X ogłasza nabór do swojego zespołu. Grupa pochwalić się może już milionem subskrypcji na YouTubie!
Team X pochwalił się ostatnio milionem subskrypcji na swoim kanale YouTube. Popularność grupy rośnie i nie maleją też kontrowersje związane z ich działalnością. Na instagramowej relacji grupa...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze