Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami". Wróci do show?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie zatańczą w nowym odcinku programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Powodem są problemy zdrowotne uczestniczki show. Czy Kaźmierska powróci do TV na finał?

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 14”. Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszego udziału w show

Kiedy można oglądać nowy odcinek programu: „Taniec z gwiazdami”? 14. sezon „Dancing with the Stars” ma stałe miejsce w programie TV na niedziele. 8. odcinek widzowie będą mogli zobaczyć więc już jutro – 21 kwietnia – o godz. 20:00. Gdzie odsłony są dostępne online? Powtórki trafiają na platformę polsatboxgo.pl.

W ostatnim czasie sporo mówi się o uczestnikach „TzG”, a zwłaszcza o duecie: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Chociaż bohaterka programu TTV: „Królowe życia” nie odpadła, to podjęła decyzję, że rezygnuje z dalszego udziału w tanecznym projekcie. Przyczyną były problemy zdrowotne.

Przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z „Tańca z gwiazdami”. Nie mogę już dla was tańczyć, nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem (…). Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady – wyznała kilka dni temu Kaźmierska.

Produkcja programu zdecydowała, iż – zgodnie z regulaminem – do walki o „kryształową kulę” wróciła para, która odpadła w ostatnim odcinku. To Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.

"Taniec z gwiazdami". Krzysztof i Sara zwrócili się do Dagmary. "To duża odwaga" [WIDEO]
Krzysztof i Sara znowu zawalczą o Kryształową Kulę. Para na Instagramie zwróciła się do Dagmary, która zrezygnowała z dalszego udziału w show. "Trzeba swoje zdrowie szanować i myślę, że to jest duża odwaga, że podjęłaś...

Czy Dagmara Kaźmierska pojawi się jeszcze na polsatowskim parkiecie? Okazuje się, że tak może być! Na oficjalnej stronie show wspomniano m.in. o odcinku finałowym, w którym zaprezentują się wszystkie pary tej edycji. Sporo zależy od kondycji zdrowotnej Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska będzie w finale „Tańca z gwiazdami”?

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel cieszyli się sporym zainteresowaniem. Mimo słabych not od jury, dzięki głosowaniu widzów para przechodziła do kolejnych etapów. Teraz nadszedł jednak czas pożegnania z „TzG”. W specjalnym artykule na ten temat – opublikowanym na stronie telewizji Polsat – czytamy:

Dagmarę Kaźmierską widzowie zobaczą w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji - pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia.

Jak myślicie, kto wygra nowy sezon „Tańca z gwiazdami”?

"Taniec z gwiazdami". Uczestnicy zareagowali na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej. Padły te słowa
Dagmara Kaźmierska podjęła decyzję, że kończy swoją przygodę w "Tańcu z gwiazdami". Pozostali uczestnicy zareagowali. Zamieścili w sieci te słowa.

Oceń ten artykuł 0 1