"Taniec z gwiazdami". Uczestnicy zareagowali na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej. Padły te słowa

Dagmara Kaźmierska podjęła decyzję, że kończy swoją przygodę w "Tańcu z gwiazdami". Pozostali uczestnicy zareagowali. Zamieścili w sieci te słowa.

„Taniec z gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska odchodzi

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z dalszego udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Opublikowała na Instagramie nagranie, na którym przekazała tę informację. Uargumentowała ją problemami zdrowotnymi. Nie tylko nadwyrężała chore nogi, ale także podczas jednego z treningów złamała żebro. Przez to ma trudności z oddychaniem.

Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem. Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dało rady – wyjaśniła.

Wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem. Tam są wspaniali ludzie, pięknie tańczą. Ja już po prostu nie daję rady. Nie mogę nawet oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść. Także przepraszam tych, których zawiodłam – powiedziała.

„Taniec z gwiazdami”. Uczestnicy reagują na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej

Pod jej nagraniem pojawił się ogrom komentarzy od widzów programu. Głos licznie zabrali także uczestnicy show – zarówno celebryci, jak i partnerujący im tancerze. Okazali oni Dagmarze wiele wsparcia i zrozumienia. Podziękowali też za wspólnie spędzony czas:

O nieee. Trzymaj się kochana – napisała Roksana Węgiel.

O nieeee! Dagmara. A tak czekałem na Wasze trio z Conanem! Zdrówka! – skomentował Jacek Jeschke.

Że cooo??? @queen_of_life_77 wniosłaś w ten program i nasze życia dużo dobrego humoru i zabawy. Zdrowia życzę, jeszcze razem zatańczymy. Do zobaczenia – zareagował Aleks Mackiewicz.

Dagmara, bez Ciebie to nie będzie już to samo!!! Brawo dla Ciebie! Uczyłaś nas wszystkich humoru i dystansu do siebie. Dużo zdrowia dla Ciebie – dodał od siebie Michał Kassin.

Aaaaj Zdrowia Dagmarka! – brzmi komentarz Julii Kuczyńskiej.

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel odniósł się do rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej
Dagmara Kaźmierska za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała, że odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Swoją decyzję uargumentowała problemami zdrowotnymi. Głos zabrał także Marcin Hakiel.

 

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Taniec z gwiazdami". Uczestnicy zareagowali na rezygnację Dagmary Kaźmierskiej. Padły te słowa to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.