Daria Ładocha oddała się czytaniu książki w basenie. Tak korzysta z urlopu [FOTO]

Daria Ładocha pokazała w mediach społecznościowych, jak wypoczywa na wakacjach. Celebrytka opublikowała nowe zdjęcie, na którym czyta książkę w basenie. W opisie poprosiła o zarekomendowanie kolejnych lektur.

Daria Ładocha – profil na Instagramie

41-letnia celebrytka jest obecna w mediach od wielu lat! Choć wielu widzów zna ją przede wszystkim jako dziennikarkę kulinarną, to Daria Ładocha chętnie angażuje się w inne projekty. Gwiazda TVN niedawno poprowadziła trzeci sezon show "Azja Express". Wcześniej brała też udział w programie "Agent - Gwiazdy"

Ładocha pozostaje w stałym kontakcie z fanami dzięki profilowi na Instagramie. Obecnie jej internetową bibliotekę zdjęć obserwuje przeszło 171 tysięcy osób. Dziennikarka chętnie chwali się w mediach społecznościowych prywatnym i zawodowym życiem. W jej galerii nie brakuje też zapierających dech w piersiach kadrów z egzotycznych podróży.

Daria Ładocha na urlopie

Trwa długi weekend czerwcowy, który dla wielu osób stał się okazją do błogiego wypoczynku. Daria Ładocha także postanowiła odpocząć od obowiązków zawodowych. 41-latka spakowała walizki i wybrała się na wakacje, gdzie obecnie "ładuje baterie" przed powrotem do pracy. Prezenterka nie poleciała jednak sama, bo chętnie dzieli się z wirtualną publicznością zdjęciami ze wspomnianego wyjazdu.

Daria Ładocha z książką w basenie

Gospodyni "Azji Express" na najnowszym kadrze pozuje w stroju kąpielowym. Dziennikarka podczas kąpieli w basenie oddała się czytaniu książki. W opisie do fotografii prezenterka poprosiła fanów o zamieszczenie w komentarzach propozycji kolejnych lektur, po które mogłaby następnie sięgnąć.

Co polecacie do czytania?

– zapytała.

Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo. Pod jej wpisem natychmiast pojawiły się komentarze. Daria będzie miała więc w czym wybierać, bo użytkownicy sieci zostawili po sobie kilkadziesiąt książkowych propozycji!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Daria Ładocha oddała się czytaniu książki w basenie. Tak korzysta z urlopu [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.