Dawid Narożny publicznie przeprosił Magdalenę Narożną. Muzyk opublikował długie oświadczenie

Sprawa Dawida i Magdaleny Narożnych powraca! Muzycy znani z zespołu Piękni i młodzi kilka lat temu mieli ze sobą poważny konflikt. Dziś mężczyzna opublikował oświadczenie, w którym publicznie przeprosił byłą żonę.

Magdalena Narożna i Dawid Narożny z zespołu Piękni i młodzi po kłótni

Magdalena i Dawid Narożni stworzyli zespół Piękni i młodzi, a ich piosenki bardzo spodobały się publiczności słuchającej disco polo. Formacja – znana z takich hitów, jak m.in.: „Niewiara” czy „Z tobą być” – wzięła nawet udział w programie: „Must Be the Music. Tylko muzyka”, docierając do finału. Od samego początku grupę – wraz z Narożnymi – tworzył Daniel Wilczewski. W 2019 roku sporo zmieniło się w życiu prywatnym Magdaleny i Dawida. Małżonkowie, którzy doczekali się córki: Gabrieli, poinformowali o rozstaniu. Zaznaczyli przy tym, iż decyzja ta nie wpłynie na dalsze działanie Pięknych i młodych. Stało się jednak inaczej, a wszystko za sprawą karczemnej awantury na przełomie 2019 i 2020 roku. Po sylwestrze między Narożnymi, którzy wtedy byli już w nowych związkach, doszło do kłótni, która skutkowała oświadczeniami publikowanymi w mediach społecznościowych, a także wykluczeniem Narożnego z zespołu.

(…) Mam nadzieję, że wszyscy Państwo w końcu poznają prawdę i zobaczą, że to wszystko TAM nie wygląda tak samo, jak na obrazkach... dziękuję serdecznie za wsparcie! P.S. Odpowiadając na Wasze pytania, Asia ma przestawioną szczękę I podejrzenie pęknięcia bębenka od uderzenia oprawcy (…) – pisał wówczas Dawid, wspominając o swojej wybrance – Joannie, która ucierpiała podczas spotkania.

Całe oświadczenie można znaleźć w opisie do fotografii poniżej.

View this post on Instagram

Moi drodzy! Chciałbym sie odnieść do tego wszystkiego co sie wydarzyło wczorajszej nocy... jest to bardzo przykra sytuacja... Tak na prawde wszystko zaczęło sie od mojego zapytania gdzie znajduje sie nasze dziecko. Wtedy zostalem zaatakowany slownie przez swoja byłą żonę. 20 listopada zostalem pobity przez jej obecnego partnera, groził mi, kiedy drugiego dnia Świąt pojechalem po swoje dziecko, K wyszedł z domu plując na mnie i odgrażając się. Telefon z pogróżkami otrzymałem również pierwszego dnia Świąt. Na wszystko mam dowody ponieważ bojąc się o swoje życie i zdrowie postanowiłem nakręcić wszelkiego typu kontakty z tymi ludźmi. Wielokrotnie też groził mojej partnerce, nie chamował sie nawet przy moim dziecku. Ta blizna na moim czole jest dziełem tego osobnika w hotelu po koncercie (wówczas była wezwana policja I pogotowie które zabrało mnie ze względu na obrażenia). Moja była żona nie potrafiła mi odpisac na smsy czy moja corka znajduje sie pod opieka osoby trzezwej, nie chciala mnie rowniez poinformować wówczas gdy siedziala o 1 w nocy w barze pijąc wódkę. Na pytanie- gdzie jest moje dziecko usłyszałem jedynie "wypier*alaj". Od pewnego czasu z matką swojego dziecka kontaktowalem się jedynie przez komunikatory whats up i messenger gdyz nie chcialem wiecej znosic wyzwisk obelg w stosunku do mnie i mojej partnerki. Dlatego aby zahamowac pewne zachowania nagrywalem kazde spotkanie z tym państwem informując ich o tym. Mam nadzieje ze wszyscy Panstwo w koncu poznają prawdę i zobaczą że to wszystko TAM nie wygląda tak samo jak na obrazkach... dziekuje serdecznie za wsparcie! P.S. Odpowiadając na Wasze pytania Asia ma przestawioną szczękę I podejrzenie pęknięcia bębenka od uderzenia oprawcy....jutro mamy wizytę u laryngologa. Pozdrawiamy

A post shared by Dawid Narożny (@dawidnarozny) on

Także Magdalena Narożna publikowała odpowiedzi, przedstawiając własną wersję zdarzeń:

(…) Proszę wybaczcie, ale nie chcę komentować czy podawać bolesnych dla mnie szczegółów tej sytuacji. Nawet wtedy kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, kiedy próbuje realizować swoje partykularne cele w taki sposób, z jakim mi przyszło się zmierzyć. Ja podejmuje kroki prawne w tej kwestii licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując sprawy takimi, jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca (…).

W innym miejscu dodała:

(…) W dniu 2 stycznia(2020 roku – przyp. red.) w zespole Piękni i młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku) (…). Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu (…).

View this post on Instagram

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). https://www.facebook.com/Pi%C4%99kni-i-M%C5%82odzi-Official-100775314796113/ #fanpage #piekniimlodzi #madzianarożna #danielwilczewski #danielbiczak

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim) on

Od tamtej pory minęło już kilka lat, a zawodowe drogi Magdaleny i Dawida Narożnych rozeszły się na dobre. Dziś muzyk opublikował nowe oświadczenie, w którym przeprosił swoją byłą żonę.

Dawid Narożny przeprasza byłą żonę na Instagramie

Na instagramowym profilu Dawida Narożnego pojawiła się fotografia przedstawiająca pismo o następującej treści:

Ja, Dawid Narożny, przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenia jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022.

Do fotografii Narożny dodał długi komentarz, w którym wspomniał m.in. o powodach zamieszczenia takiego wpisu.

Dawid Narożny zwrócił się do internautów

Dawid Narożny wspomniał m.in. o próbach rozwiązania konfliktu z byłą partnerką:

(…) Moi Drodzy. Ustosunkowując się do Waszych licznych wiadomości i zapytań, które często kierujecie do mnie lub do mojej Asi w prywatnych wiadomościach lub na live, pragnę Wam zwrócić uwagę, iż wszelkie kwestie, które to dotychczas łączyły lub dotyczyły mnie i mojej byłej małżonki (Magdy N.), a także w jakiś sposób konfliktowały Nas, postanowiłem zamknąć i oddzielić grubą kreską. Tym samym, aby Was uspokoić i udowodnić, iż ja jak i moja Asia pogodziłem się ze swoją przeszłością publikuję poniżej stosowny dokument.

W dalszych słowach Narożny przyznał, iż dąży do zażegnania kryzysu między nim a Magdaleną Narożną:

(…) Chcę dać Wam przykład tego jak należy zażegnywać spory, umieć zrobić ten pierwszy krok z własnej inicjatywy, który pozwoli uzyskać upragniony spokój nie tylko dla siebie, ale i swojej rodziny. A także, wyciągnąć rękę na zgodę, mimo iż, jak doskonale wiecie, sam także niejednokrotnie doświadczyłem wielu nieprzyjemnych i bolesnych dla mnie sytuacji na forum publicznym w mediach (…). Mam nadzieję, iż moje postępowanie będzie przykładem dla innych (!) i również zachęci osoby te, żyjące w konflikcie lub w jakimś sporze do podobnego zachowania, a w szczególności wyciągnięcia jako pierwsi ręki na zgodę (…).

Pełna wypowiedź Dawida Narożnego znajduje się w opisie do wspomnianego postu. Sama Narożna – jak dotąd – nie odniosła się do publikacji. Co sądzicie o takim obrocie spraw?

Żona Dawida Narożnego poprawiała urodę? Partnerka muzyka wymownie komentuje!
Dawid Narożny - po rozstaniu z Magdaleną Narożną i zespołem Piękni i Młodzi - związał się z Joanną, którą poślubił. Partnerka muzyka ostatnio musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi jej wyglądu. W mocnych słowach powiedziała,...

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Dawid Narożny publicznie przeprosił Magdalenę Narożną. Muzyk opublikował długie oświadczenie to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.