Dawid Narożny wziął ślub. Żona wokalisty disco polo pojawiła się w czarnej sukni! [ZDJĘCIA]

Dawid Narożny ponownie zmienił swój stan cywilny. Były członek formacji zespołu Piękni i Młodzi i jego ukochana - Joanna - wczoraj przypieczętowali swoją miłość podczas uroczystości zaślubin, a następnie wraz z gośćmi bawili się na weselu. Panna młoda pojawiła się w czarnej kreacji!

Dawid Narożny wziął ślub

Dawid Narożny ponownie wziął ślub! 12 sierpnia 2021 roku odbyła się uroczystość zaślubin wokalisty disco polo oraz jego pięknej partnerki Joanny. Para młoda już od kilku dni sygnalizowała, że ten wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami, a od wczoraj są już małżeństwem.

Wprawdzie Dawid Narożny i jego ukochana nie poinformowali o tym na swoich profilach w mediach społecznościowych, ale pierwsze migawki z wydarzenia pojawiły się na instagramowych relacjach ich przyjaciół. Wynika z nich, iż państwo Narożni wzięli ślub w plenerze, by następnie bawić się na weselu do białego rana. Uwagę przyciągają ich stroje, a w szczególności – suknia panny młodej. Na krótkim nagraniu widać bowiem, iż żona muzyka zdecydowała się na czarny, połyskujący strój zakończony długim trenem.

Fot. InstaStory @saraolkowska

Dawid Narożny wziął ślub. Żona wokalisty disco polo pojawiła się w czarnej sukni! [ZDJĘCIA]

Fot InstaStory @saraolkowska

Dawid Narożny po „Pięknych i Młodych”

Joanna to druga żona Dawida Narożnego. Muzyk przez lata był bowiem związany z Magdaleną Narożną, z którą zawodowo występował w zespole Piękni i Młodzi, a prywatnie wychowywał córkę: Gabrysię. Wszystko zmieniło się na przełomie 2019 i 2020 roku. Najpierw Magdalena i Dawid Narożni poinformowali o rozstaniu, a później w formacji doszło do kłótni. Efektem było wykluczenie Dawida z „Pięknych i Młodych”, który finalnie postanowił skupić się na nowych muzycznych projektach.

Słońce zawitało także w życiu artysty, który kilka miesięcy temu ponownie został ojcem! W listopadzie przekazał radosną nowinę o powiększeniu rodziny.

Dzień Dobry Syneczku!! Tatuś już nie może się doczekać aż ciebie przytuli i dotknie. Poznajcie Mój Syn MARCEL. I oczywiście moja dzielna Asieńka Kochana

– pisał pod pierwszym zdjęciem synka.

Teraz Dawid i Joanna oficjalnie mogą nazywać się mężem i żoną, a my na ich ręce składamy gratulacje!

W kościele długi welon, a na weselu? Joanna Opozda aż w dwóch kreacjach! Tak żona Antka Królikowskiego zaprezentowała się przed gośćmi
To wydarzyło się naprawdę: Antek Królikowski i Joanna Opozda wczoraj wzięli ślub! Po uroczystości w kościele Para Młoda i ich goście udali się do lokalu, gdzie odbyło się wesele...

Oceń ten artykuł 0 8
Komentarze