Dawid Podsiadło na PGE Narodowym. Do sieci trafiło niezwykłe nagranie: "Wzruszyłam się"

Dawid Podsiadło jest polskim artystą, który bilety na swoje koncerty wyprzedaje w błyskawicznym tempie. Do historii z pewnością przejdzie jego występ na największym stadionie w Polsce - PGE Narodowym. Fragment pamiętnego koncertu trafił właśnie do sieci!

Dawid Podsiadło na PGE Narodowym

O tym wydarzeniu było naprawdę głośno! 28 września 2019 roku na największym stadionie w Polsce odbyły się koncerty dwóch artystów – Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya. Nigdy wcześniej żaden polski wokalista nie zdecydował się na solowy koncert w tym miejscu. Dawid i Taco postanowili przetrzeć szlaki i zrobili to w niezwykłym stylu – w zaledwie kilka dni wyprzedali wszystkie bilety, zapełniającym tym cały Stadion Narodowy. Na ich występach bawiło się blisko 60 tys. osób, czyli tyle ile maksymalnie jest w stanie pomieścić ten obiekt w rozstawieniu koncertowym!

„Nieznajomy” w niezwykłym wykonaniu

Wczoraj na serwisie YouTube pojawiło się niezwykłe nagranie. Na kanał Dawida Podsiadło trafiło wideo z fragmentem pamiętnego koncertu. Podczas wykonywania przez wokalistę utworu „Nieznajomy” tłumy fanów wyciągnęły latarki. Niezwykły widok dziesiątek tysięcy świateł zaskoczył wszystkich muzyków na scenie. Film podbija Internet, a liczba jego wyświetleń rośnie w błyskawicznym tempie. Pod nagraniem pojawia się także wiele komentarzy od wiernych fanów polskiej gwiazdy.

Jakie to musiało być niesamowite przeżycie. Zazdroszczę tym, którzy tam byli

Coś cudownego

Narodowy będzie długo to pamiętać...

Występ nastoletniego Dawida Podsiadło skradł serce internautów. Zobaczcie wideo!
W 2012 roku Dawid Podsiadło podbił polską scenę muzyczną, biorąc udział w drugiej edycji programu X Factor. Młody wokalista sukcesywnie dążył do...

Oceń ten artykuł 7 0

Ogólna ocena Dawid Podsiadło na PGE Narodowym. Do sieci trafiło niezwykłe nagranie: "Wzruszyłam się" to: 100% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.
Komentarze