"Dawna Taylor nie żyje". Zobacz, jak prezentuje się nowa Taylor Swift w teledysku "Look What You Made Me Do"

W piątek poznaliśmy nowy singiel Taylor Swift, "Look What You Made Me To". Minionej nocy, podczas gali MTV Video Music Awards, odbyła się premiera teledysku do piosenki. "Dawna Taylor nie żyje" – słyszeliśmy. W takim razie jak wygląda nowa wersji gwiazdy? Zobacz klip!

Teledysk do "Look What You Made Me To" rozpoczyna się od sceny na cmentarzu, na którym widzimy nagrobek z napisem: "Tu spoczywa reputacja Taylor Swift". Z tego samego miejsca wyłania się trup piosenkarki. To nie jedyne wcielenie Taylor, jakie zobaczymy w tym klipie. Piosenkarka zasiada też na tronie węży, gdzie gady jej służą. Jest niewątpliwe nawiązanie do używanego przez Kim Kardashian emoji węża, gdy celebrytka pisała o Swift. Mało Wam tego? Pamiętacie koszulkę Toma Hiddlestona z napisem "I Heart T.S."? I ona się pojawi w tym teledysku! A na koniec zobaczymy wszystkie wcześniejsze wcielenia artystki, które znamy z poprzednim klipów piosenkarki. Na koniec piosenki to one się kłócą, wykorzystując kierowane do niej zarzuty, jak "Znów grasz ofiarę".

Dyskografię Taylor Swift póki co zamyka album "1989". Płyta była bezapelacyjnie największym sukcesem w karierze Amerykanki. Fani od trzech lat wyczekiwali nadejścia nowego wydawnictwa i już niedługo to się nastanie. Krążek "Reputation" ukaże się 10 listopada. Album zapowiada singiel "Look What You Made Me Do"

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena "Dawna Taylor nie żyje". Zobacz, jak prezentuje się nowa Taylor Swift w teledysku "Look What You Made Me Do" to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.