Derpienski bawiła się na wieczorze panieńskim. Spójrzcie tylko na ten strój! [FOTO]

Caroline Derpienski podzieliła się na Instagramie relacją z wieczoru panieńskiego. Jak możemy zobaczyć, celebrytka świetnie bawiła się na imprezie koleżanki. Uwagę przykuwa także strój, jaki założyła na siebie 23-latka.

Caroline Derpienski jest gwiazdą mediów społecznościowych

Caroline Derpienski prężnie ugruntowuje swoją pozycję w rodzimym show-biznesie. O 23-letniej celebrytce zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, gdy wdała się w liczne konflikty z polskimi gwiazdami. Przebojowa Białostoczanka zasłynęła też opowieściami o związku z latynoskim miliarderem i wystawnym życiu w Miami. Szerokim echem odbił się także jej wywiad u Kuby Wojewódzkiego, z którym podzieliła się wieloma ciekawostkami na temat swojej przeszłości.

Influencerka doskonale wie, jak sprawić, by było o niej głośno. Derpienski zgromadziła do tej pory blisko 8 mln obserwatorów na Instagramie, jednak od czasu do czasu pojawiają się sugestie, że część z nich zostało kupionych. Mimo tego publikacje Caroline cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów oraz portali plotkarskich.

Caroline Derpienski na wieczorze panieńskim

Celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Organizatorką imprezy nie była jednak ona, ale jej koleżanka. Jak możemy zobaczyć, "królowa dollarsów" bawiła się na bogato: nie zabrakło bowiem pięknego wystroju sali oraz różnych atrakcji dla gości.

Największą uwagę przykuwa jednak odważna stylizacja influencerki. Caroline postawiła na skąpy strój, który wyeksponował jej smukłą sylwetkę. Pod publikacją Białostoczanki pojawiły się już komplementy od zachwyconych fanów. Nie zabrakło też miłych słów dla pary młodej, która wkrótce weźmie ślub.

Zachwycająca

Jesteś taka ładna

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla panny młodej

Karolajn, moja "dollarsowa" idolko!

Królowa

– komentują internauci.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia.

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Derpienski bawiła się na wieczorze panieńskim. Spójrzcie tylko na ten strój! [FOTO] to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.