hity na MAXXa
hity na MAXXa

Derpienski mniej aktywna w social mediach. Kąśliwy komentarz internautki: "Nikt nie tęskni"

Caroline Derpienski w ostatnim czasie ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Influencerka wyznała teraz swoim fanom, dlaczego tak się stało. Jedna z internautek zdecydowała się napisać wyjątkowo kąśliwy komentarz na ten temat.

Caroline Derpienski w mediach społecznościowych

Caroline Derpienski w zaledwie kilka miesięcy stała się jedną z największych gwiazd rodzimego show-biznesu. Rozpoznawalność przyniosły jej przede wszystkim konflikty z polskimi celebrytami, bowiem mieszkanka Miami nie szczędziła ostrych komentarzy na ich temat. 23-letnia Białostoczanka zdobyła też rozgłos dzięki wywiadowi udzielonemu Kubie Wojewódzkiego, w którym opowiadała o wystawnym życiu w USA, jakie ma wieść u boku dużo starszego "latynoskiego miliardera".

Influencerka cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony internautów, którzy śledzą jej prywatne i zawodowe poczynania na Instagramie. Caroline przez ostatnie kilka miesięcy była niezwykle aktywna na swoim profilu, gdzie zgromadziła dotychczas prawie 8 mln obserwatorów. W ostatnim czasie celebrytka znacząco ograniczyła publikowanie nowych treści. Teraz zdecydowała się ujawnić, dlaczego tak się stało.

Caroline Derpienski zrobiła sobie przerwę. Internautka: "Nikt nie tęskni"

Gwiazda mediów społecznościowych dodała do swojej wirtualnej galerii kadr w różowej kreacji. Pod zdjęciem napisała, że zrobiła sobie chwilową przerwę od social mediów, ale wkrótce zamierza wrócić z jeszcze większą ilością postów.

Niewiele publikuję, bo teraz najlepiej żyję poza mediami społecznościowymi. Ale wrócę ze zdwojoną siłą

– stwierdziła.

Choć w sekcji komentarzy pojawiło się wiele komplementów, to jedna z internautek zdecydowała się kąśliwie uderzyć w celebrytkę. Użytkowniczka sieci zarzuciła jej także kiepską znajomość języka angielskiego, ponieważ w pierwotnej wersji edytowanego już wpisu miała rzekomo dokonać pomyłki.

Spokojnie tu nikt nie tęskni. Ps. coś słabo z tym angielskim

– czytamy w komentarzu.

Wywołana do tablicy Derpienski nie odpowiedziała dotychczas na kąśliwą wypowiedź internautki. Nie wiadomo też, czy zdecyduje się to zrobić.

Oceń ten artykuł 0 0