Dokazuje bez biustonosza! Zbuntowana Miley Cyrus znów atakuje. Bezwstydny kadr trafił do sieci [18+ FOTO]

Amerykańska gwiazda nie stroni od skandali. Lubuje się w kontrowersjach! Po krótkiej przerwie od szaleństw, ponownie wraca i to z przytupem! Świadczy o tym jej najnowsze zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych. Kadr robi furorę w sieci, bo Miley Cyrus niewiele pozostawiła wyobraźni internautów.

Era Hanny Montany… Kto pamięta?

Początki artystki są burzliwe, choć zaczęło się niewinne – od Disney Channel. W 2006 roku stacja stworzyła młodzieżowy serial „Hannah Montana” z udziałem nastoletniej Miley Cyrus, która zagrała postać Miley Stewart u boku swego ojca Billy’ego Ray’a Cyrusa i aktorki Emily Osment. Od tamtego momentu, młoda gwiazda zyskała globalny rozgłos, a jej piosenki słuchały rzesze nastolatek na całym świecie. Wówczas miał miejsce najintensywniejszy rozwój wokalny nastoletniej artystki, który stał się podwaliną pod jej obecną karierę, obfitującą w bunty i skandale. Serial był produkowany do 2011 roku i dorobił się w polskiej wersji 102 odcinków.

Dawno zerwała z wizerunki grzecznej dziewczynki

Ponieważ zawrotna kariera Miley rozpoczęła się, gdy miała zaledwie 14 lat, więc nic dziwnego, że teraz jako już dorosła kobieta buntuje się i szuka własnego miejsca świecie, lecz bez względu na wszystko towarzyszy jej muzyka. Hity w wykonaniu Miley Cyrus znają wszyscy! Niedawno artystka zamieściła w mediach społecznościowych wyzywający kadr, na którym prezentuje ogołocony biust – ledwie zakryty przez kombinezon w beżowym kolorze marki Gucci. Jej dłonie rozchylają poły materiału, by wyeksponować zarys piersi. Wokalistka ma włosy w nieładzie, a oczy zakryte przez ciemne okulary. Dodatkowo wykrzywia usta w lewą stronę. Stoi na tle drewnianej ściany w półmrocznym pomieszczeniu.

Parę słów o obecnej karierze Miley Cyrus

Gwiazda może poszczycić się także popisami aktorskimi. Zagrała w melodramacie na podstawie powieści Nicholasa Sparksa „Ostatnia piosenka” (2010 rok) i w filmie „Lol” (2012 rok). Swego głosu użyczyła postaci Penny w animacji studia Walt Disney Animation Studios „Piorun” (2008 rok). Również wzięła udział w serialach, takich jak: „Crisis in Six Scenes” (2016 rok) i „Czarne lustro” (2019 rok). Do 2020 roku była żoną australijskiego aktora Liama Hemswortha. Jej największe, muzyczne przeboje, to: „Malibu”, „Wrecking Ball”, „Jolene”, „Midnight Sky”, czy „Nothing Breaks Like a Heart”.

Czytaj też:

Aferzystka w formie! Lady Gaga wraca epatując nagością. Bez stanika i obiekcji [FOTO]
Amerykańska gwiazda szokuje od wielu lat. Już nie raz przyprawiła swoich fanów o stany przedzawałowe... Tym razem nie jest inaczej. Jak szaleć, to szaleć! Znakiem rozpoznawczym Lady Gagi jest jej zamiłowanie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze