Dominik Abus z "Gogglebox" w towarzystwie pięknej blondynki. Tak zachowuje się poza kamerami!

Dominik Abus jest aktywny w sieci. Bohater "Gogglebox. Przed telewizorem" z dużym zaangażowaniem rozwija swoje konta na Instagramie i YouTube. Wśród publikacji nie brakuje ujęć z ukochaną partnerką - Igą. Tak czułych kadrów nie zobaczymy w TTV!

Kim jest ukochana Dominika Abusa z "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Dominik Abus jest jednym z najpopularniejszych bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem". W hitowym formacie TTV od lat wystepuje w towarzystwie Krzysztofa Radzikowskiego. Panowie cieszą się ogromną popularnością, o czym może świadczyć m.in. ilość obserwatorów na Instagramie. W przypadku 44-latka to już niemal pół miliona użytkowników. Mężczyzna chętnie pojawia się nie tylko w reality show, ale również w przestrzeni mediów społecznościowych. Regularnie aktualizuje wirtualną galerię, a wspólnie z ukochaną prowadzi kanał na YouTube o nazwie Abus & Iga.

Od lat partnerką bohatera "Gogglebox" jest Iga Muszakowska. Wielbiciele produkcji TTV z pewnością kojarzą ją z takich programów, jak "Nasi w mundurach" czy "99 – gra o wszystko". Piękną blondynkę można też często "spotkać" na Instagramie. Jej ukochany chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w sieci. Ostatnio pochwalił się romantyczną fotografią, którą podpisał krótko:

Jak dzieci.

Dominik Abus i Iga Muszakowska razem

Dominik Abus i Iga Muszakowska są niemal nierozłączni i uwielbiają spędzać wspólnie czas. Na YouTube możemy zobaczyć urywki z codzienności, ukazujące łączącą ich relację. Nie brakuje im pomysłów, fantazji, poczucia humoru i pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań. Do tej pory pokazali m.in. to, jak uprawiają jogę, relację z wycieczki do Paryża, parku rozrywki czy skoku na bungee. Była też próba przygotowania sushi czy test francuskiego jedzenia. Z kolei na Instagramie znajdziemy wiele romantycznych ujęć pary. Oboje doskonale odnajdują się przed obiektywem.

Para doskonale znana widzom TTV wspólnie wychowuje trzech synów. Owocem miłości 44-latka i jego partnerki jest Nikodem, który urodził się 8 września 2017 roku. Iga Muszakowska ma też dwóch starszych chłopców z poprzedniego związku. 

Dominik z "Gogglebox" z synkiem. "Zakręcony jak tata"!
Dominik Abus jest dobrze znany widzom TTV. Mężczyzna od lat wraz z przyjacielem bierze udział w "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez ostatnie sezony panowie zaskarbili sobie sympatię tysięcy fanów, którzy...

Oceń ten artykuł 0 0