Dominik z "Gogglebox" pokazał ukochaną. Piękność zachwyciła internautów! [FOTO]

Dominik Abus cieszy się niemałą popularnością wśród widzów. Uczestnik "Gogglebox", który regularnie udziela się w mediach społecznościowych, ostatnio opublikował niezwykle romantyczny kadr. W jego wirtualnej galerii pojawiła fotografia, na której pozuje razem z piękną ukochaną. "Świetnie razem wyglądacie" - komentują internauci.

Dominik Abus z piękną ukochaną

Dominik Abus należy do grona najbardziej lubianych bohaterów "Gogglebox. Przed telewizorem". W telewizji występuje razem z Krzysztofem Radzikowskim. Charyzmatyczny duet skradł serca fanów kilka lat temu, a rozmowy przyjaciół bawiły widzów do łez już wiele razy. Nic więc dziwnego, że wierni wielbiciele chętnie śledzą również poczynania swoich ulubieńców w sieci.

Ostatnio na instagramowym profilu Dominika Abusa pojawiła się wyjątkowo romantyczna fotografia. Na zdjęciu towarzyszy mu jego życiowa partnerka - Iga. Piękna ukochana zachwyciła fanów uczestnika programu TTV, a pod publikacja posypały się komplementy.

Piękna i bestia… A tak serio to ładną parę tworzycie

Przepiękna kobieta!

Fajna z Was para

Piękna żonka

Piękni i młodzi

Pięknie razem wyglądacie - piszą internauci.

Dominik Abus z "Gogglebox" - żona, dzieci, Instagram

Wierni fani "Gogglebox" wiedzą, że Dominik Abus jest od lat w szczęśliwym związku z Igą Muszakowską. Mężczyzna bardzo często wspomina o swojej ukochanej w kolejnych odcinkach hitowego programu TTV. Zakochani wspólnie wychowują trzech synów, a owocem ich związku jest mały Nikodem. W instagramowej galerii Dominika Abusa, którą obserwuje niemal 300 tysięcy internautów, znajdziemy wiele rodzinnych kadrów.

Dominik z "Gogglebox" z synkiem. "Zakręcony jak tata"!
Dominik Abus jest dobrze znany widzom TTV. Mężczyzna od lat wraz z przyjacielem bierze udział w "Gogglebox. Przed telewizorem". Przez ostatnie sezony panowie zaskarbili sobie sympatię tysięcy fanów, którzy...

Dominik z "Googlebox" ma za sobą poważną chorobę. Cierpiał na ciężką depresję! Pomogła mu kobieta
Dominik Abus decydował się ostatnio na śmiały krok. Na łamach "Faktu" opowiedział o swojej trudnej przeszłości. Okazało się bowiem, że jakiś czas temu przechodził jedną z...

 

Oceń ten artykuł 6 5

Ogólna ocena Dominik z "Gogglebox" pokazał ukochaną. Piękność zachwyciła internautów! [FOTO] to: 54% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.
Komentarze