Dominika Gwit eksponuje ciążowe krągłości. Fanów zatkało! "Coraz szczuplejsza" [FOTO]

Dominika Gwit-Dunaszewska jest w ciąży. 34-latka niedawno zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka, a teraz zaprezentowała ciążowe krągłości. Są już naprawdę wyraźne. Brzuszek rośnie, tymczasem aktorka wciąż chudnie. "Promieniejesz" - komentują fani.

Dominika Gwit w ciąży

W sierpniu Dominika Gwit-Dunaszewska i jej mąż Wojciech Dunaszewski ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Dla małżonków, którzy w tym roku świętowali czwartą rocznicę ślubu, to ogromna radość i prawdziwe spełnienie marzeń. Ich droga do bycia rodzicami nie była bowiem prosta. 34-letnia aktorka przyznała, że starania trwały od wielu lat.

Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat.. Za kilka miesięcy będziemy we troje

– pisała w sieci w ubiegłym miesiącu.

Dominika Gwit-Dunaszewska chętnie dzieli się z fanami swoją radością. Gwiazda na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży w social mediach. Niedawno ujawniła płeć swojego pierwszego dziecka. Wkrótce zostanie mamą chłopca.

Dominika Gwit coraz szczuplejsza

Gwiazda filmu „Galerianki” ostatnimi czasy promienieje. Dominika przyznaje, że jeszcze przed ciążą udało jej się nieco schudnąć, a teraz, gdy spodziewa się dziecka – nie przestaje gubić kilogramów. Na najnowszym udostępnionym w sieci zdjęciu Dominika Gwit-Dunaszewska znów zaskoczyła fanów sylwetką. Ubrana w podkreślający figurę top aktorka zaprezentowała ciążowe krągłości i wywołała spore poruszenie.

Dominisia, cudnie wyglądasz! Aż w szoku jestem, że jesteś coraz szczuplejsza

– zauważyła jedna z obserwatorek.

Pęknie pani wygląda. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla was

Gratulacje! Wygląda pani cudownie

Zdrówka! Promieniejesz. Pięknie wyglądasz

Wygląda pani przepięknie! Stan błogosławiony pani służy

– wtórują jej kolejni komentujący.

Co na to aktorka? Podczas jednej z relacji na Instagramie przyszła mama zapewniła, że nie stosuje żadnej diety odchudzającej. Jak wyjaśniła, utrata wagi w ciąży to coś, co często przydarza się kobietom cierpiącym na choroby metaboliczne.

Piszecie mi: „Domi, promieniejesz, schudłaś. Jak to się stało, że schudłaś?”. Faktycznie trochę schudłam, w ogóle – jeszcze przed ciążą. A teraz (…) okazuje się, że dzidzia rośnie, a ja chudnę. Często u pacjentek z zespołem metabolicznym takie rzeczy się dzieją, w ogóle u otyłych kobiet. Mam nadzieję, że jakoś bardzo dużo nie przytyję w tej ciąży. (…) Staram się jeść dużo więcej warzyw, dużo nabiału, czyli wszystko to, czego dzidzia potrzebuje, żeby się rozwijać 

– tłumaczy.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze