hity na MAXXa
hity na MAXXa

Dominika Gwit pokazała, jak wyglądała w dzieciństwie. "Mój synek jest do mnie podobny" [ZDJECIA]

Dominika Gwit-Dunaszewska uczciła Dzień Dziecka, wrzucając do sieci zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii była w podobnym wieku co teraz jej dziecko. "Mój synek jest do mnie podobny" - pisze świeżo upieczona mama.

Dominika Gwit – syn

Dominika Gwit-Dunaszewska od kilku miesięcy jest szczęśliwą mamą. Na początku roku, dokładnie 18 stycznia 2023 roku, aktorka i jej mąż Wojciech Dunaszewski powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. 34-latka do tej pory nie zdecydowała się ujawnić jego imienia, nie pokazuje też jego twarzy. Tłumaczy to troską o prywatność malucha.

Na razie chcemy, żeby imię, dane naszego noworodka były w internecie, w przestrzeni publicznej. To się pewnie za jakiś czas zmieni, ale przynajmniej na razie tego nie chcemy. (…) Nie chcemy, żeby można było wpisać tę frazę w internet, po prostu chroniąc prywatność naszego dziecka, i tyle

– wyjaśniała na Instagramie.

Dominika Gwit w dzieciństwie

Niedawno Dominika Gwit-Dunaszewska świętowała swój pierwszy Dzień Mamy. Tegoroczny Dzień Dziecka także jest dla niej wyjątkowy, bo po raz pierwszy obchodzi go z maleńkim synkiem. Z tej okazji gwiazda zdecydowała się opublikować w sieci archiwalny kadr, na którym sama była w wieku swojej pociechy. Choć fani aktorki wciąż nie wiedzą, jak wygląda jej dziecko, Gwit-Dunaszewska podzieliła się z nimi wskazówką.

Powiem wam, że mój synek jest do mnie podobny

– napisała, dalej zastanawiając się:

Tylko czy ja jestem podobna do mojej pięknej mamy?

Obserwatorzy nie czekali z odpowiedziami.

Podobna!

Bardzo jesteś podobna do swojej mamy

Podobna, jasne. A mama przepiękna 

– odpisali 34-latce.

Oceń ten artykuł 0 0