hity na MAXXa
hity na MAXXa

Dominika Wysocka w bieliźnie. Fani nie wiedzą, gdzie podziać wzrok. "Idealne ciało" [FOTO]

Dominika Wysocka podzieliła się na Instagramie nowymi kadrami, na których pozuje w czarnej bieliźnie. Na reakcję ze strony fanów nie musiała czekać długo. "Idealne ciało" - piszą w komentarzach.

Dominika Wysocka wygrała "Top Model"

Dwa lata temu stacja TVN wyemitowała dziesiąty sezon "Top Model". Jedną z uczestniczek jubileuszowej edycji programu była Dominika Wysocka. Kandydatka dobrze radziła sobie z kolejnymi zadaniami, co pozwoliło jej na awans do finału. Jak się okazało, widzowie i jury zdecydowali wspólnie, że to ona zasłużyła na wygraną. Dominika po zajęciu pierwszego miejsca otrzymała czek na 100 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modelek i modeli.

Po zakończeniu emisji programu Dominika Wysocka zrobiła sobie krótką przerwę, ale błyskawicznie wróciła do pracy w wymarzonym zawodzie. Kandydatka wykorzystała szansę, jaką dało jej zwycięstwo w show i wciąż rozwija karierę w modelingu. Efektami pozowania przed obiektywem chętnie dzieli się na Instagramie, gdzie dotychczas zaobserwowało ją blisko 110 tysięcy internautów.

Dominika Wysocka w bieliźnie

W niedzielny wieczór zwyciężczyni "Top Model" opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcia, na których odważnie zaprezentowała sylwetkę. Modelka zapozowała przed obiektywem w czarnej bieliźnie i bez makijażu. Internauci w ekspresowym tempie zareagowali na najnowszą publikację Wysockiej, obsypując ją komplementami.

Przepiękna

Idealne ciało

Prześlicznie

Ładne

Piękne fotki

– czytamy w sekcji komentarzy.

Stacja TVN na początku września rozpoczęła emisję nowego sezonu "Top Model". Kolejne odcinki można oglądać w soboty o 20:00 – zarówno w telewizji, jak i w Playerze.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne kadry.

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Dominika Wysocka w bieliźnie. Fani nie wiedzą, gdzie podziać wzrok. "Idealne ciało" [FOTO] to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.