Dorota Gardias nago na Instagramie. Przy okazji opowiedziała o swoim nowym projekcie. Zrobiła wrażenie FOTO]

Dorota Gardias od lat zapowiada w Polsce pogodę. 43-latka ma jednak wiele innych pasji. Jedną z nich jest modeling. O kolejnej właśnie opowiedziała w mediach społecznościowych. Do wpisu dołączyła odważny kadr.

Dorota Gardias pokazała odważne zdjęcie i wyznała fanom swój sekret

Dorota Gardias jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek pogody w Polsce. 43-latka od wielu lat gości na antenie TVN-u. Nim pojawiła się w telewizji, z powodzeniem realizowała się jako modelka. W młodości z sukcesami brała udział w konkursach piękności. Do tej pory, od czasu do czasu zamienia telewizyjne studio na wybieg. Z chęcią bierze również udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych.

Teraz okazuje się, że poza stawaniem przed kamerą i przekazywaniem komunikatów meteorologów, ulubienica widzów ma w sobie także muzyczny talent. W ostatnim wpisie w social mediach Dorota Gardias wyjawiła fanom swój sekret – rozważa karierę piosenkarki.

Życie… potrafi zaskoczyć… Znów stoję przed wyborem… Tym razem jednak posłucham intuicji, czyli szeptu duszy zakłócanego hałaśliwą głową a właściwie jej myślami… uważajcie na nią. To oszustka! Fotka z teledysku do piosenki, którą napisałam i nagrałam jakiś czas temu … ponieważ spełniam swoje marzenia. Kiedyś Wam pokaże… tylko pytanie KIEDY?

– napisała na swoim instagramowym profilu Dorota Gardias.

Fani są pod wrażeniem nagiego zdjęcia Doroty Gardias

43-latka opowiedziała o swojej pasji i udostępniła odważny kadr. Przed obiektywem zapozowała nago. Czarno-biała sensualna fotografia buduje nastrój tajemnicy i zmysłowości. Fotograf świetnie zagrał światłem. Reflektor wydobył oko pogodynki, a reszta ciała spowita jest w mroku. Całość robi niesamowite wrażenie. Internauci byli zachwyceni zjęciem.

Cud fotka.

Mega fotka. Petarda.

Przepiękna!

Wspaniałe ujęcie

– pisali użytkownicy Instagrama.

Cleo zdjęła "doczepy" i postawiła na ostre cięcie. Tak wyglądają jej prawdziwe włosy [FOTO]
Jakiś czas temu Cleo zdecydowała się na odważne zmiany u fryzjera i mocno skróciła swoje naturalne włosy. Ponieważ rzadko pokazuje się bez dopinanego kucyka, fani nie mieli zbyt wielu okazji do podziwiania efektów jej metamorfozy. Aż do...

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Dorota Gardias nago na Instagramie. Przy okazji opowiedziała o swoim nowym projekcie. Zrobiła wrażenie FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.