Dramat u Zduńskich w "M jak miłość". Piotr o krok od śmierci! Czy Zduński przeżyje rozległy zawał?

Czy Piotr (Marcin Mroczek) w "M jak miłość" przeżyje zawał? Sytuacja będzie bardzo poważna! Kinga (Katarzyna Cichopek) usłyszy z ust lekarza niepokojące słowa... Sprawdźcie, co już wiadomo na temat nowych odcinków serialu po wakacjach!

Kiedy „M jak miłość” po wakacjach 2023? Co się wydarzy? Nowe odcinki w TV – data

Kiedy nowe odcinki „M jak miłość” trafią do TV? Obecnie trwa przerwa w emisji, a serial najprawdopodobniej wróci na „szklane ekrany” po wakacjach. Jak podaje „Świat Seriali”, 1736 epizod „Mjm” zostanie wyemitowany we wtorek 29 sierpnia o godz. 20:55. Wiele wskazuje na to, że w życiu bohaterów sporo się wydarzy! Sezon rozpocznie się bowiem od tragedii w rodzinie Zduńskich. Czy Piotr (Marcin Mroczek) umrze?

Streszczenia oraz opisy odcinków wyraźnie sygnalizują, że wkrótce jeden z braci Zduńskich niemal otrze się o śmierć! Wszystkiemu winne będzie zaniedbanie adwokata, który w ostatnim czasie wziął na siebie sporo obowiązków. To niekorzystne odbije się na samopoczuciu Piotra. Już wiadomo, że – podczas spędzania czasu z bliskimi – nieoczekiwanie gorzej się poczuje. Dojdzie do zatrzymania akcji serca!

„M jak miłość”.  Czy Piotr umrze?

Według „Świata Seriali” Piotr w 1736. odcinku „M jak miłość” upadnie na ziemię. Kinga (Katarzyna Cichopek) natychmiast wezwie pomoc i rzuci się mu na ratunek! Instruowana przez Artura (Robert Moskwa), Zduńska przeprowadzi reanimację. Następnie Piotrek zostanie przewieziony do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jego życie. Zdiagnozują u niego rozległy zawał! Tuż po tym, jak adwokat trafi pod opiekę specjalistów, na dalsze wieści z niecierpliwością czekać będą: Kinga i Maria (Małgorzata Pieńkowska). Rogowski skontaktuje się z lekarzami, by niezwłocznie przekazać bliskim najnowsze informacje.

Rozmawiałem z doktorem Małeckim, Piotrek jest teraz na zabiegu, przechodzi koronarografię. Trzeba odblokować zatkaną tętnicę… – rozpocznie Artur, dodając:

W karetce jeszcze raz doszło do zatrzymania krążenia.

Słowa te trafią prosto w serce zrozpaczonej Kingi, która zwróci się do męża Marii:

– Boże, błagam, tylko mnie nie okłamuj, czy Piotrek... Czy on z tego wyjdzie?
– Sytuacja jest bardzo poważna – usłyszy w odpowiedzi.

Co będzie dalej w „M jak miłość”? Czy Piotr przeżyje? Co jeszcze przyniosą nowe odcinki? Tego widzowie dowiedzą się już za kilka tygodni!

Jedna z gwiazd "M jak miłość" wraca do serialu?! To zdjęcie sporo zdradza!
Na planie "M jak miłość" sporo się dzieje! Aktorzy pracują nad kolejnymi odcinkami, które niebawem trafią do TV. Czyżby szykował się wielki powrót? To zdjęcie sporo zdradza!

Oceń ten artykuł 0 0