Dramatyczne chwile w "M jak miłość". Która postać umrze? [SPOILER]

Widzowie czekający na nowe odcinki "M jak miłość" powinni przygotować zapas chusteczek. W nadchodzących odsłonach bohaterowie dowiedzą się o śmierci lubianej postaci. O kim dokładnie mowa?

Nowe odcinki „M jak miłość” w 2024 roku. Śmierć Zbigniewa Filarskiego

Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki „M jak miłość”? Premierowe epizody serialu można zobaczyć w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55 w TVP 2. Powtórki z kolei są dostępne online – na platformie tvp.vod.pl. Streszczenia i opisy nadchodzących odsłon „Mjm” wskazują na to, że widzowie będą świadkami smutnych scen. Bohaterowie dowiedzą się bowiem o niespodziewanej śmierci Zbyszka Filarskiego. To pokłosie pożegnania wybitnego aktora: Andrzej Precigs zmarł 26 sierpnia 2023 roku w wieku 74 lat.

"M jak miłość" pogrążone w żałobie. Tak żegna zmarłego aktora. "Jesteśmy wdzięczni za rozmowy, uśmiechy i wzruszenia"
Nie żyje Andrzej Precigs. Aktor był związany m.in. z "M jak miłość". Teraz produkcja popularnego serialu pożegnała zmarłego, publikując w mediach społecznościowych poruszający wpis. "Jesteśmy wdzięczni za rozmowy,...

Jak umrze Filarski? Jak podaje „Świat Seriali”, ojciec Kingi (Katarzyna Cichopek) pożegna się z życiem w wyniku pęknięcia tętniaka.

Jak umrze Zbyszek Filarski w „M jak miłość”?

Dramatyczne sceny wydarzą się w 1786. odcinku „M jak miłość”: widzowie zobaczą go w poniedziałek – 4 marca – o godz. 20:55. Według wspomnianego źródła tuż przed śmiercią taty Zduńska odnotuje jego dziwne zachowanie. Spróbuje się z nim połączyć w momencie, gdy mężczyzna będzie przebywał w SPA. Po telefonicznej rozmowie Kinga podzieli się swoimi przemyśleniami z Piotrem (Marcin Mroczek):

Tata jest jakiś przygnębiony, smutny… Powiedział, że jestem i zawsze byłam jego największym skarbem. Ja i dzieci (…).

Zaniepokojona taką wymianą zdań Zduńska skontaktuje się z mamą. Była żona Zbyszka (Hanna Mikuć) przyzna, iż po śmierci Wojtka (Emilian Kamiński) pierwszy mąż stał się dla niej ogromnym wsparciem. Krystyna przekaże również córce przesyłkę od Zbigniewa: to pierścionek będący w rodzinie Filarskich od pokoleń.

To pierścionek mamy Zbyszka, podarowała mi go wieki temu, ale po naszym rozwodzie gdzieś przepadł. Myślałam, że go zgubiłam – doda.

Wszystko to sprawi, że Kinga ponownie będzie chciała porozmawiać z ojcem. Po bezskutecznej próbie Zduńscy skontaktują się z placówką, w której przebywał Filarski. Tą drogą usłyszą tragiczne wieści o śmierci Zbyszka.

Tato… zmarł w drodze do szpitala… Kochanie – wyzna żonie Piotr.

Jak Kinga zareaguje na wieść o odejściu taty? Czy Krystyna, która niedawno pożegnała drugiego męża, poradzi sobie z kolejną śmiercią? Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki „M jak miłość”!

Kolejny powrót do "M jak miłość". Prawnuczka Barbary będzie miała "nową" twarz!
W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie emocji. Wiele wskazuje na to, że szykuje się wielki powrót! W rolę Hani - prawnuczki Barbary (Teresa Lipowska) - pojawi się inna aktorka.

Oceń ten artykuł 0 2