Drapieżna Natsu kusi w sieci! "Tygrysiczka" [FOTO]

Natsu zna świetnie sposoby, jak rozgrzać swoich internetowych wielbicieli! Natalia Karczmarczyk opublikowała na Instagramie zjawiskową fotografię, na której zapozowała w drapieżnej bieliźnie. Gorące zdjęcie gwiazdy młodego pokolenia wprost rozgrzało jej fanów! W komentarzach nie zabrakło komplementów.

Natsu kusi w drapieżnej bieliźnie

Natsu to youtuberka ciesząca się ogromną popularnością. Natalia Karczmarczyk jest także członkinią drugiego składu Teamu X, który stanowi obecnie największą konkurencję dla Ekipy Friza. Influencerka prowadzi także swój własny kanał w serwisie YouTube, który subskrybuje obecnie przeszło 1,11 mln widzów, a jej najnowsze filmy w serwisie śledzi kilkadziesiąt tysięcy internautów.

Natalia Karczmarczyk prężnie prowadzi także swoje media społecznościowe. Influencerka nieraz rozgrzewała swoich internetowych wielbicieli gorącymi publikacjami. Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszego zdjęcia, na którym Natsu zapozowała w drapieżnej bieliźnie. Wszystko uzupełnia mocno wycięty top oraz narzutka w postaci brązowego płaszczu.

Promienie słońca we włosach

– napisała w podpisie do zdjęcia.

Natsu na Instagramie

Natsu cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Jej instagramową galerię zdjęć każdego dnia przegląda ponad 1,3 mln internautów z całego świata. Nic więc dziwnego, że fani influencerki gorąco przyjęli jej najnowszą publikację. W zaledwie kilka godzin rozgrzewająca migawka zebrała ponad 196 tys. serduszek na Instagramie, a w komentarzach pod postem możemy ujrzeć falę komplementów.

Tygrysiczka!

Nie no, hotówa!

Idealna jesteś!

Jaka piękna! I love you, girl!

Kobieta – cud

Ślicznotka!

– przeczytaliśmy w sekcji komentarzy.

Natsu w białym stroju kąpielowym! Influencerka rozgrzała sieć wakacyjną pocztówką [FOTO]
Gorąca plaża, błękitnie morze, mocno wycięty strój kąpielowy i nic więcej - tak Natalia "Natsu" Karczmarczyk wypoczywała na słonecznych wakacjach w Egipcie! Gwiazda Teamu X wyprężyła...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Drapieżna Natsu kusi w sieci! "Tygrysiczka" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze