Natsu w białym stroju kąpielowym! Natalia Karczmarczyk kusi na wakacjach! [FOTO]

Gorąca plaża, błękitnie morze, mocno wycięty strój kąpielowy i nic więcej - tak Natalia "Natsu" Karczmarczyk wypoczywała na słonecznych wakacjach w Egipcie! Gwiazda Teamu X wyprężyła się przed obiektywem aparatu i opublikowała na swoim Instagramie kilka zmysłowych kadrów z gorącej sesji zdjęciowej wprost z wybrzeża! Dokładnie w ten sposób influencerka zbierała siły przed walką na gali High League!

Natsu rozgrzewa na wakacjach

Natalia „Natsu” Karczmarczyk jest youtuberką, której największą sławę przyniosło występowanie w ramach Teamu X, popularnej grupy internetowych twórców stworzonej przez Stuarta „Stuu” Burtona. Influencerka może pochwalić się ogromnymi zasięgami w mediach społecznościowych. Każdego dnia jej filmy w serwisie YouTube śledzą setki tysięcy widzów, a kanał Natsu subskrybuje obecnie ponad milion użytkowników! Podobny sukces Natalia Karczmarczyk osiągnęła na Instagramie, gdzie każdego dnia jej gorące posty śledzi ponad 1,2 mln internautów z całego świata!

Natalia „Natsu” Karczmarczyk niedawno wybrała się na słoneczne wakacje do Egiptu, gdzie najprawdopodobniej „ładowała baterię” przed zbliżającą się walką. Youtuberka niedługo powalczy w oktagonie ze swoją koleżanką z Teamu X, Lexy Chaplin, na nadchodzącej gali High League! Nic więc dziwnego, że gwiazda młodego pokolenia zdecydowała się na krótki urlop i skorzystała uroku z egipskich plaż. Oczywiście, na swoje wakacje Natsu zabrała także fanów, bo na bieżąco relacjonowała swój wyjazd w mediach społecznościowych. Do sieci trafiła właśnie gorąca migawka, na której Natalia Karczmarczyk zaprezentowała się w mocno wyciętym stroju kąpielowym na piaszczystej plaży w otoczeniu błękitnej wody!

Fajnie było w tym Egipcie

– dała do zrozumienia, że krótkie wakacje bardzo jej się spodobały.

Są reakcje internautów

Natalia „Natsu” Karczmarczyk dobrze wie, jak pobudzić zmysły swoich internetowych wielbicieli! Najnowsze zdjęcie influencerki wywołało niemałe poruszenie na jej profilu i sprawiło, że jej fani wprost nie mogą oprzeć się z zachwytu! W komentarzach internauci pozostawili po sobie mnóstwo ciepłych komentarzy, ale nie zabrakło również komplementów dotyczących jej smukłej sylwetki i atrakcyjnych krągłości!

OMG, przepiękna! MEGA!

Wow, modelka! Cudne oczka!

Piękne widoki, piękna ty! Mega ładne zdjęcia! One mają taki vibe!

Najcudniejsza!

Nie zabrakło też kilku słów wsparcia przed nadchodzącą walką z Lexy Chaplin na High League.

Ooo, wooow! Ale jesteś piękna! Nati, boję się o Ciebie. Mam nadzieję, że wygrasz! Jesteśmy z Tobą, pamiętaj!

Gorąca wakacyjna pocztówka Natalii „Natsu” Karczmarczyk zyskała do tej pory ponad 160 tys. serduszek w internetowej bibliotece zdjęć na Instagramie!

Czytaj także:

Natsu pozuje w czerwonym bikini. Natalia Karczmarczyk wygrzewa się na wakacjach [FOTO]
Natsu, członkini Teamu X, wybrała się w wakacyjną podróż do Chorwacji wraz z resztą ekipy. Swoje najlepsze chwile podczas wyjazdu uwieczniła na atrakcyjnej migawce, na której zapozowała w...

Wiemy, z kim Lexy zmierzy się na High League. To będzie naprawdę gorąca walka!
Organizator wydarzenia High League ogłosił, kto zmierzy się z Lexy Chaplin w oktagonie! Okazuje się, że influencerka będzie musiała stawić czoła swojej koleżance z YouTube’a. Wiemy już,...

Oceń ten artykuł 3 3

Ogólna ocena Natsu w białym stroju kąpielowym! Natalia Karczmarczyk kusi na wakacjach! [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze