hity na MAXXa
hity na MAXXa

Dzieci Małgorzaty Tomaszewskiej na rozkosznym nagraniu. Tak Enzo zajmował się młodszą siostrą. "Kochane słodziaki"

Małgorzata Tomaszewska niedawno urodziła córkę - Laurę. Teraz prezenterka telewizyjna opublikowała wideo ukazujące dziewczynkę w towarzystwie starszego brata. "Kochane słodziaki" - nie mogą się nachwalić w komentarzach internauci.

Małgorzata Tomaszewska i dzieci

Małgorzata Tomaszewska urodziła córkę! Radosną nowiną podzieliła się sama prezenterka telewizyjna, publikując na Instagramie kadr z pociechą. Była już prowadząca program: „Pytanie na śniadanie” powitała na świecie dziewczynkę, która otrzymała imię: Laura.

To nasze pierwsze chwile razem. Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat – tymi słowy Tomaszewska opatrzyła zamieszczony tydzień temu kadr.

Małgosia Tomaszewska i jej partner cieszą się już obecnością ich pociechy na świecie. Jak na młodszą siostrę zareagował syn dziennikarki z poprzedniego związku – Enzo? Mama dwójki dzieci „podejrzała” podopiecznych, a rozkoszne nagranie dodała na instagramowy profil. Na wideo widać, że kilkulatek jest zapatrzony w Laurę jak w obrazek!

Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę i syna – Instagram

Syn Małgorzaty Tomaszewskiej – Enzo – urodził się w 2017 roku. Chłopiec często pojawia się na instagramowych postach czy relacjach, ale teraz prezenterka telewizyjna po raz pierwszy pokazała go w towarzystwie siostrzyczki. Kamera uchwyciła moment, gdy Enzo delikatnie głaskał po głowie Laurę.

Ten krótki filmik trafił prosto w serca internautów! Dowód? Pozostawione przez nich komentarze!

Enzo i Laurka. Gratulacje. Niech oboje zdrowo rosną.

Ale niunia ma włosy. Gratulacje!

Pani Gosiu, śliczne to maleństwo, aż serce się rwie, by uściskać, to musi być piękne uczucie: być blisko, można pozazdrościć. Kocham takie słodziaki.

Cudny widok. Jeden z najpiękniejszych.

Małgoniu, jaka śliczna czarnulka (…).

Kochane słodziaki.

Jaki uroczy widok. Dzieciaczki przecudne.

Zofia Zborowska dumnie prezentuje ciążowy brzuch. Poród lada chwila!
Niebawem rodzina Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony znów się powiększy! Aktorka pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem, na którym widać, że ciążowe krągłości są już naprawdę spore. Internauci ruszyli z komentarzami!

Oceń ten artykuł 29 13

Ogólna ocena Dzieci Małgorzaty Tomaszewskiej na rozkosznym nagraniu. Tak Enzo zajmował się młodszą siostrą. "Kochane słodziaki" to: 69% / 100%, uzyskana z: 42 głosów.