Dziennikarka zbulwersowana postawą Roberta Lewandowskiego. W sieci zawrzało!

Katarzyna Bosacka – autorka publikacji na temat zdrowia, medycyny i urody skrytykowała Roberta Lewandowskiego za udział w reklamie promującej niezdrowy napój. Dziennikarka opublikowała post na Facebooku, w którym wyraziła wielkie oburzenie naganną postawą piłkarza.

Katarzyna Bosacka ostro skrytykowała piłkarza za udzielenie wizerunku w reklamie napoju energetyzującego. Jako, iż Bosacka jest autorką publikacji na temat zdrowego trybu życia, mocno oburzyła się promowaniem pobudzającego napoju gazowanego przez Lewandowskiego. Swoją irytację wyraziła w poście, który zamieściła na swojej facebookowej tablicy: "Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza..."

W sieci zawrzało. Pod postem dziennikarki promującej zdrową żywność pojawiła się fala komentarzy. Zdania na temat udziału Lewandowskiego w reklamie i posta redaktorki są podzielone. Jedni przyznają rację Bosackiej: "Dla wielu kasa najważniejsze, a niewielu ma odwagę głośno powiedzieć prawdę, brawo pani Kasiu !!!", "Zgadzam sie z Toba, Katarzyno", "Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o PIENIĄDZE". 

Inni zaś proponują dziennikarce, by nie mieszała się w prywatne życie piłkarza: "Pani Katarzyno z całym szacunkiem, ale nie wie pani jaki został podpisany kontrakt miedzy firmą a panem Lewandowskim i nic pani do tego  ;)", "Przyczyną otyłości jest spożywanie większej ilości kalorii niż potrzebuje organizm nie napój gazowany. Po drugie co reklamuje RL9 to jego prywatna sprawa. Pani mówi co jeść, a sama przykładem nie świeci."

Jest również grupa internautów, która radzi Katarzynie Bosackiej stworzenie swojego wizerunku na poziomie – jak przystało na dziennikarkę promującą zdrowy tryb życia. Oto niektóre z komentarzy: "Pani Kasiu, co za obłuda! Pani karmi siebie i swoje dzieci kebabami ze Stegien (byłem parę razy świadkiem). I to niby jest ta zdrowa żywność. Zacznijmy od siebie." , "Pani Katarzyno... WSTYD TO GDY PANI DZIECIAKI BIEGAJĄ I DRĄ MORDY PO CAŁEJ RESTAURACJI na nartach zażerając się hamburgerami, frytami i popijając to colą, a Pani ma to w 4 literach.. tak - poisz Pani dzieci colą i karmisz fastfoodem".

Work! #rl9

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Dziennikarka zbulwersowana postawą Roberta Lewandowskiego. W sieci zawrzało! to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze