Ed Sheeran i Taylor Swift łączą siły w nowej piosence! Zobacz teledysk do "The Joker and the Queen"

W serwisie YouTube dostępny jest już teledysk do najnowszej piosenki Eda Sheerana i Taylor Swift "The Joker and the Queen". Jest to już czwarty wspólny singiel artystów, którzy prywatnie pozostają bliskimi przyjaciółmi. W nowym wideoklipie możemy zobaczyć aktorów, którzy pojawili się w pierwszym wspólnym teledysku muzyków.

Przyjaciele Taylor Swift i Ed Sheeran znowu razem! Czy ich nowy singiel będzie hitem?

Taylor Swift i Ed Sheeran po raz kolejny połączyli siły we wspólnym utworze. Swift zaśpiewała w nowej wersji piosenki Sheerana „The Joker and the Queen”. Oryginalny singiel pochodzi z piątego studyjnego albumu brytyjskiego piosenkarza, zatytułowanego „=”. Artyści po raz pierwszy współpracowali ze sobą w 2012 roku przy okazji nagrania piosenki „Everything Has Changed”, pochodzącej z zwartego albumu studyjnego Taylor, „Red”.

Zagraniczne gwiazdy od wielu lat utrzymują się na szczycie popularności. Ed Sheeran zaledwie trzy dni temu został ogłoszony „Autorem piosenek roku” na gali rozdania nagród BRIT Awards 2022. W kategorii „Międzynarodowy artysta/artystka roku” nominowana była także Taylor Swift, jednak tym razem nie dane jej było odebrać statuetkę. W związku z premierą singla, Ed Sheeran opublikował post na swoim profilu na Instagramie, gdzie wspomina:

Ja i Taylor po raz pierwszy spotkaliśmy się i wspólnie napisaliśmy + nagraliśmy naszą pierwszą piosenkę w 2012 roku, dziesięć lat temu, jestem zaszczycony, że jest częścią tego utworu. Jest nie tylko najlepszą piosenkarką/autorką piosenek na świecie, ale także bardzo bliską przyjaciółką, mam szczęście, że jest częścią mojego życia.

Teledysk do „The Joker and the Queen” już dostępny w serwisie YouTube!

W teledysku do „The Joker and the Queen” na próżno szukać samych Swift i Sheerana, jednak fani na pewno zauważą w nim znajome twarze. Klip w reżyserii Emila Navy jest bowiem kontynuacją historii, którą znamy z piosenki „Everything Has Changed”, a w obu teledyskach występują ci sami – teraz już dorośli – aktorzy. 18-letni bohaterowie wybierają się teraz na studia, a widzowie mogą śledzić ich kolejne przygody. Premierę singla skomentowała też Taylor wstawiając na swoje instagramowe stories emocjonalny wpis:

To wideo przywodzi mi na myśl naszą przyjaźń przez te wszystkie lata. Nie mogę też uwierzyć, że Jack i Ava z teledysku do „Everything Has Changed” wrócili i pojawili się w nowym klipie!! Nostalgiczne niebo!

Taylor Swift tematem nowego kursu na Uniwersytecie Nowojorskim! Pierwsze zajęcia już ruszyły!
Taylor Swift została tematem nowego kursu semestru letniego, uruchomionego w Clive Davis Institute of Recorded Music na Uniwersytecie Nowojorskim. Zajęcia poprowadzi dziennikarka magazynu Rolling Stone – Brittany Spanos, lecz na...

Oceń ten artykuł 0 0