Edyta Herbuś kusi nagim ciałem. Przezroczysta bielizna wygląda, jakby jej nie było

Edyta Herbuś rozbudziła wyobraźnię fanów, publikując w sieci gorący filmik zza kulis nowej sesji zdjęciowej. 41-letnia gwiazda pokazała się jedynie w prześwitującej bieliźnie i zrobiła furorę. Komplementom nie ma końca.

Edyta Herbuś – kariera

Edyta Herbuś zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Taniec z gwiazdami”. W tanecznym show partnerowała aktorom Jakubowi Wesołowskiemu i Marcinowi Mroczkowi. Z tym drugim wygrała później Konkurs Tańca Eurowizji. W ostatnich latach taneczna mistrzyni skupiała się przede wszystkim na karierze aktorskiej. Publiczność telewizyjna zna ją z seriali „Klan” czy „Pierwsza miłość”. Wkrótce tancerka zadebiutuje w nowej roli. Będzie gospodynią drugiej edycji „You Can Dance – Nowa generacja”.

Edyta Herbuś – Instagram

41-letnia gwiazda prężnie działa nie tylko w show-biznesie, ale i w mediach społecznościowych. Na Instagramie prowadzi własny profil, który obserwuje już blisko 250 tysięcy osób. Za jego pośrednictwem Herbuś regularnie dzieli się nowymi wpisami, zdjęciami i nagraniami. Na publikowanych w sieci materiałach nierzadko zdarza jej się odsłaniać sporo ciała. Edyta jest niezwykle świadoma swoich atutów i lubi je podkreślać.

Edyta Herbuś w przezroczystej bieliźnie

Edyta Herbuś znów podgrzała atmosferę na Instagramie. Tancerka podzieliła się gorącym nagraniem, które rozbudziło wyobraźnię jej fanów. 41-latka pokazała się obserwatorom ubrana jedynie w przezroczyste body, pod które włożyła niemal niewidoczną bieliznę w kolorze ciała. Pod przykuwającym wzrok wideo napisała:

A tak powstawały dzisiaj bardzo kobiece kadry w bardzo kobiecym gronie… Jak sądzicie, co to będzie za projekt?

Internauci pospieszyli ze swoimi typami. Nie szczędzili też gwieździe komplementów. Prężąca ciało w prześwitującej bieliźnie Herbuś zrobiła na nich piorunujące wrażenie.

Wow, Edyta! Kobiece piękno w najlepszym wydaniu

Zbieram jeszcze szczękę z podłogi…

Skromna, piękna i seksowna zarazem

Pięknie, bo pani jest piękną kobietą 

– zachwycają się komentujący.

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Edyta Herbuś kusi nagim ciałem. Przezroczysta bielizna wygląda, jakby jej nie było to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze