Edyta Herbuś kusi w Wietnamie! Zapozowała w bikini [FOTO]

Edyta Herbuś opublikowała obłędne kadry z Wietnamu. Tancerka odsłoniła swoje smukłe ciało, pozując w bikini. Internauci nie mogą oderwać od niej wzroku. "Afrodyta" - piszą w komentarzach.

Edyta Herbuś na wakacjach

Edyta Herbuś postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i wybrała się na egzotyczne wakacje. Piękna 41-latka wypoczywa w Wietnamie. Na Instagramie na bieżąco relacjonuje swój wyjazd, który sprawia jej ogromną radość. Celebrytka promienieje!

Edyta Herbuś opublikowała kolejne obłędne kadry z Wietnamu. Tancerka korzysta z promieni słońca i odsłania ciało. Obiektyw aparatu uchwycił ją w szortach i bluzce hiszpance. Celebrytka uzupełniła stylizację kapeluszem. Edyta wygląda obłędnie! Na jednej z fotografii przesyła zalotne spojrzenie, zaś inny kadr pokazuje ją roześmianą.

Edyta Herbuś opublikowała też wideo na InstaStories. Tancerka w naturalnej odsłonie wypoczywa na leżaku w cieniu drzew. We włosy ma włożony kwiat, a na sobie bikini. Od figury pięknej 41-latki nie da się oderwać wzroku!

fot. Instagram/@edytaherbus

 

Komentarze od fanów

Fani nie przeszli obok zdjęć obojętnie! Fotografie szybko zdobyły instagramowe „serduszka” i mnóstwo komentarzy. Internauci zasypali Edytę komplementami i ciepłymi słowami. Wszyscy są zgodni: Edyta Herbuś wygląda zniewalająco!

Cudnie Edytko wyglądasz. Wszystkiego dobrego, dużo miłości
Jak zwykle pani Edyta w cudownej odsłonie
Nóżka śliczna
Super wyglądasz, super zdjęcia, super uśmiech
Super
Jest pani tak piękną kobietą BÓSTWO
Cudownie
Mega
Afrodyta 

– chwalą obserwatorzy.

Edyta Herbuś na Instagramie

Edyta Herbuś to wszechstronnie uzdolniona kobieta. To tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna. Jest znana i bardzo lubiana także z powodu swojej ogromnej energii, radości z życia i serdeczności. Edyta Herbuś dba o stały kontakt z fanami. Na Instagramie obserwuje ją ponad ćwierć miliona internautów. 41-latka zamieszcza tam zdjęcia, na których dzieli się nie tylko swoim życiem zawodowym, ale także i prywatnym.
Edyta Herbuś rozpala zmysły internautów. Założyła dopasowaną czarną kreację! [FOTO]
Fanom Edyty Herbuś znów szybciej zabiło serce. Tancerka opublikowała zmysłowy kadr w czarnej, podkreślającej jej piękną figurę sukience. Internauci nie mogą się napatrzeć!


Marina publikuje zdjęcia ze "ścianki". Fani: "A mówią, że ideały nie istnieją" [FOTO]
Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się nowymi kadrami. Fani nie mogą się napatrzeć! "Ty zawsze pięknie wyglądasz! Nieważne czy dres, czy suknia" - piszą internauci.

Oceń ten artykuł 0 0