Edyta Herbuś ma spadek formy. Nie zapomina jednak o fanach! "Wracaj zdrówko moje" [FOTO]

Edyta Herbuś ostatnio nie jest w najlepszej formie. Gwiazda wyznała, że dopadła ją choroba i przemęczenie, dlatego teraz kuruję w domu. Choć wypoczywa, to nie zapomina o swoich fanach. Jej internetową bibliotekę zdjęć zasiliła właśnie gorąca fotografia, na której pokazała się w mocno wyciętej bieliźnie!

Edyta Herbuś nie jest w najlepszej formie

Edyta Herbuś to gwiazda telewizji, która jest bardzo aktywna zawodowo. Swoją karierę rozpoczynała na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”, a jej taneczne umiejętności dały świetne wyniki w postaci zwycięstwa w 2. Konkursie Tańca Eurowizji! Dzięki temu gwiazda na długo zagościła w polskim show-biznesie i zaczęła udzielać się aktorsko. Tancerka wystąpiła m.in. w „Na Wspólnej”, „Plebanii”, „Klanie”, a także w „Pierwszej miłości”.

Niestety, w ostatnim czasie znacznie spadła forma gwiazdy. Edyta Herbuś zamieściła na swoim Instagramie post, z którego wynika, że dopadła ją choroba i przemęczenie spowodowane natłokiem obowiązków zawodowych. Z tego powodu celebrytka pozwoliła sobie na chwilę odpoczynku i obecnie regeneruje się na kanapie w salonie. Jak się mogliśmy dowiedzieć z jej wpisu w mediach społecznościowych, nawet najmniejsze czynności sprawiały, że aktorka czuła się zmęczona.

Tak się człowiekowi wydaje, kiedy jest w świetnej formie, że jest niezniszczalny i że może wciąż pędzić jak koń wyścigowy. Od projektu do projektu, do kolejnej próby, następnego spektaklu, kolejnej premiery… Do czasu, kiedy nagle odłącza ci prąd i możesz tylko pokornie czekać aż twój organizm zregeneruje się w swoim czasie… Nie wiem, czy uwierzycie, ale mam wrażenie że mój od tygodnia postanowił odpocząć sobie za całe życie 

– napisała na Instagramie.

Edyta Herbuś w odważnym body

Edyta Herbuś opublikowała właśnie kolejny post w mediach społecznościowych, z którego możemy dowiedzieć się, że nie wróciła jeszcze do pełni sił. Aktorka tęskni jednak za kontaktem z fanami, dlatego postanowiła przesłać im gorący kadr, na którym prezentując się w mocno wyciętym body, śmiało wyeksponowała głęboki dekolt. Tancerka nie ukrywa, że tęskni za powrotem do pracy. Liczymy, że jak najszybciej wróci do zdrowia!

Tęsknię! Wracaj zdrówko moje, będę grzeczna, obiecuje!

– napisała.

W komentarzach, nie zabrakło słów wsparcia. Fani życzą Edycie, aby jak najszybciej wróciła do dawnej formy.

Zdrowiej nam kochana

Wracaj, Edek!

Wracaj zdrówko do Edytki!

Nie opuszczamy Ciebie, zdrowia, zdrowia!

Królowo, tęsknimy za Panią!

– piszą internauci.

My również życzymy Edycie Herbuś szybkiego powrotu do zdrowia!

Edyta Herbuś w bieliźnie. Zdjęciem z łóżka rozgrzała fanów do czerwoności [FOTO]
Najnowsze zdjęcie Edyty Herbuś zachwyciło jej fanów. Aktorka i tancerka zapozowała w samej bieliźnie, wylegując się w łóżku. "Wygląda pani jak milion dolarów" - komplementują...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze