Edyta Herbuś odsłaniała ciało w zmysłowym tańcu. Fani nie wiedzą, gdzie podziać wzrok! "Bosko" [WIDEO]

Edyta Herbuś opublikowała w sieci nagranie, na którym pokazała zmysłowy taniec. Internauci zasypali ją komplementami. Nie ma w tym nic dziwnego - od 42-latki ciężko oderwać wzrok!

Edyta Herbuś na Instagramie

Edyta Herbuś to lubiana celebrytka, która cieszy się również dużą popularnością w mediach społecznościowych. 42-latka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 260 tysięcy osób. Dzieli się tam z fanami swoją codziennością, energią oraz miłością do tańca. Nie ukrywa, że jest on jej życiową pasją. Nie ma dla niej miejsca, w którym nie mogłaby wykonać choć kilku ruchów do rytmów muzyki. 

TANIEC - mój największy nauczyciel. Kobiecości, dojrzewania, pasji, ruchu, konsekwencji, pokory, zachwytu i rozkwitu…Prawdziwego bycia w przepływie . I współpracy… Dziękuję za każdą rozkochaną w ruchu chwilę. Dziś świętuję „Time of my life” - moją miłość od pierwszego wejrzenia – podkreśliła w jednym z postów.

Edyta Herbuś uwielbia pozować

Edyta Herbuś fantastycznie sprawdza się również w roli modelki. Piękna 42-latka chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych. Przed obiektywem aparatu czuje się jak ryba w wodzie! Często stawia na kobiecy charakter zdjęć i wybiera kostiumy, które podkreślają jej smukłą sylwetkę. Czasem decyduje się na bardziej artystyczne fotografie.

Edyta Herbuś opublikowała dziś nagranie, na którym pokazała kulisy sesji zdjęciowej. Widać na nim, jak pozuje przed aparatem w białej, zsuniętej z ramion bluzce i body, a co jakiś czas pojawiają się energiczne, taneczne wstawki. Obok materiału wideo napisała też kilka słów do swoich fanów:

Dzień dobry. Podaruj dziś światu to, co w Tobie najpiękniejsze! Energię, radość, entuzjazm… Niech rozświetli ten dzień i spowoduje jak najwięcej uśmiechu. Ja bardzo lubię, kiedy się uśmiechacie.  I lubię dodawać WAM energii. Dziękuję, że tu ze mną jesteście.

Internauci są zachwyceni

Internauci błyskawicznie zareagowali na wpis Edyty Herbuś. Ich uwadze nie uszła ogromna energia i radość tancerki. Skierowali w jej stronę również wiele ciepłych słów, w których skomplementowali jej urodę.

Przy Pani (energii) czuję się staro
Edyta zna receptę na młodość
Zawsze piękna
Bosko
Cudownie wyglądasz
Panią powinni sprzedawać w słoiczkach, bez recepty jako eliksir radości - piszą w komentarzach.

Edyta Herbuś intymnie. Nagie ciało przysłania jedynie prześwitujący materiał [FOTO]
Edyta Herbuś opublikowała w sieci zdjęcia, które wśród jej fanów wywołały niemałe poruszenie. Tancerka zdecydowała się na kolejną odważną sesję. Zapozowała w...

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Edyta Herbuś odsłaniała ciało w zmysłowym tańcu. Fani nie wiedzą, gdzie podziać wzrok! "Bosko" [WIDEO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.