Edyta Herbuś odsłoniła ciało w zmysłowym tańcu. "Na drugie imię mam Dynamit"

Edyta Herbuś swoje wakacje spędza na słonecznej Majorce. Tancerka chętnie dzieli się słonecznymi kadrami w swoich mediach społecznościowych. Tym razem na Instagramie gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym zobaczyliśmy ją w zmysłowym tańcu. Internauci są zachwyceni jej wysportowanym ciałem!

Edyta Herbuś tańczy na jachcie

Edyta Herbuś swoje wakacje postanowiła spędzić poza granicami naszego kraju. Popularna tancerka i aktorka znana m.in. z serialu "Pierwsza miłość" wybrała się na słoneczną Majorkę. Gwiazda nie zapomina o swoich wielbicielach i regularnie publikuje w sieci kadry z tej przepięknej hiszpańskiej wyspy. 

Tym razem Edyta Herbuś postanowiła zaskoczyć swoje liczne grono obserwatorów i opublikować film. Tancerka, która w lutym świętowała swoje 40. urodziny, zaprezentowała się w energicznym tańcu wykonanym wprost z jachtu. Układ wykonała w bikini i zwiewnej błękitnej narzutce, śmiało odsłaniając swoje wysportowane ciało. W podpisie Edyta napisała, że na drugie imię ma "Dynamit", trudno się z tym nie zgodzić, oglądając to nagranie.

Przeczytałam dziś na jednym z portali, że moje ciało stworzone jest do bikini. A ja sobie myślę, że przede wszystkim kobiece ciało stworzone jest do MIŁOŚCI. W takich warunkach rozkwita... A ponieważ moja energia bierze się z ruchu, na drugie imię mam „Dynamit"... 

- napisała

"Ciało sztos!"

Pod słonecznym nagraniem Edyty Herbuś pojawiło się tysiące wirtualnych serduszek i wiele komentarzy. Fani tancerki są zachwyceni jej pięknym tańcem, rewelacyjną sylwetką oraz mnóstwem pozytywnej energii, jaka bije z tego filmu. 

Cudownie się na panią patrzy, ta radość i energia zaraźliwa

Kwintesencja kobiecości

Piękna kobieta i niesamowite ciało

Cudownie

Twoje ciało urodziło się w bikini

Petarda!

- piszą internauci

Ćwiczenia na słońcu skończyły się czerwoną skórą! Edyta Herbuś pokazała zaskakujące zdjęcie. "Ale raczek"
Edyta Herbuś pokazała nową wakacyjną fotografię, przy okazji pozdrawiając swoich obserwatorów. Z kolei ich uwagę zwróciła dość mocna opalenizna tancerki i aktorki. "Ale raczek" -...

Edyta Herbuś w zaskakującej pozie. "Przegięcie" - komentują internauci
Edyta Herbuś opublikowała na swoim instagramowym profilu zaskakujące fotografie. Aktorka pozuje na nich w niecodziennej pozie. "Przegięcie" - komentują internauci.

Oceń ten artykuł 8 3

Ogólna ocena Edyta Herbuś odsłoniła ciało w zmysłowym tańcu. "Na drugie imię mam Dynamit" to: 72% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.