Edyta Herbuś pokazała dziadków. Internauci poruszeni: "Łączy was piękna relacja" [FOTO]

Edyta Herbuś opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z dziadkami. Na wspólnych fotografiach widać wyjątkową więź, która łączy ją z seniorami. Internauci są wzruszeni postawą tancerki!

fot. AKPA/Jacek Kurnikowski
fot. AKPA/Jacek Kurnikowski

Edyta Herbuś – relacje z bliskimi

Edyta Herbuś jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nie tylko pokazuje swoje kolejne projekty zawodowe, ale także relacjonuje, co słychać w jej życiu prywatnym. 43-latka wielokrotnie podkreślała, że inni ludzie odgrywają bardzo ważną rolę w jej życiu. Od czasu do czasu na fotografiach lub nagraniach wszechstronnie uzdolnionej artystce towarzyszą bliscy. Nigdy nie ukrywała też, że relacje z nimi są dla niej niezwykle cenne i troszczy się, aby były jak najlepsze.

Edyta Herbuś z dziadkami

Edyta Herbuś często publikuje w sieci zdjęcia, na których towarzyszy jej babcia. Od razu widać, że kobiety łączy wyjątkowa więź. Wspólne fotografie tancerka zamieściła także w najnowszej publikacji. Tym razem pojawił się na nich także dziadek 43-latki. Edyta usiadła obok nich, czule patrząc na dziadków. Na jednym z nagrań widać także, jak poprawia seniorce czapkę, dbając o to, aby nie zmarzła.

Kwintesencja życia. Po prostu bądź i kochaj, a jeśli kochasz, to podziel się tym, co najcenniejsze: wspólnie spędzonym czasem… Takie proste chwile radości są magią życia – napisała.

Edyta Herbuś wzruszyła internautów

Wpis Edyty Herbuś wywołał duże poruszenie wśród jej obserwatorów. Fani artystki w komentarzach podkreślają, że wzrusza ich ten widok i wielka miłość, jaką 43-latka darzy swoich dziadków.

Bezcenne chwile.... taka wnuczka to skarb w świecie, gdzie w którym szacunek do osób starszych jest przemilczany....

Cudowni, zawsze się wzruszam patrząc na Dziadków i Panią Edytko

Łączy Was piękna relacja. Wszystkiego dobrego dla Ciebie Edytko i Twojej rodziny

Cudowni dziadkowie. Piękna relacja

Piękni. Za każdym razem mnie wzrusza wasza relacja. To coś pięknego – piszą.

Przesuń w prawo, by zobaczyć więcej zdjęć.

Edyta Herbuś z babcią. Aktorka pokazała wzruszające nagranie. "Ona mnie tego nauczyła"
Edyta Herbuś sprawiła swoim obserwującym miłą niespodziankę. Opublikowała krótkie nagranie z udziałem babci. Aktorka nie ukrywa, że jest ona dla niej bardzo ważna. Jej słowa poruszyły internautów.

Oceń ten artykuł 0 0