Edyta Herbuś pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Zmysłowość i natura, boska!" - komplementują internauci

Edyta Herbuś postawiła na natural look! Instagram pięknej tancerki zasiliły właśnie zdjęcia, na których gwiazda prezentuje się bez makijażu. Jesteście ciekawi, jak Edyta Herbuś wygląda w naturalnym wydaniu? Odpowiedź poniżej!

Edyta Herbuś bez makijażu

Edyta Herbuś dba o to, by być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, chętnie wykorzystując do tego media społecznościowe. 40-letnia tancerka i aktorka często aktualizuje bowiem swój instagramowy profil, a każdy jej post wywołuje istną falę zadowolenia i komplementów płynących ze strony obserwatorów. Właśnie tak było w przypadku niedawnej aktywności gwiazdy, która tym razem postawiła na naturalność. Herbuś wrzuciła bowiem dwie fotki, na których prezentuje się światu bez makijażu. Efekt? Oczywiście powalający!

„Piękna i naturalna” Edyta Herbuś na Instagramie

W opisie do wspomnianych fotografii tancerka zwróciła się do internautów śledzących jej aktywność, życząc im dobrego dnia. Na ich odpowiedzi nie trzeba było długo czekać! Sekcja komentarzy w mig zapełniła się zarówno podziękowaniami za ciepłe słowa, jak i komplementami:

Piękne zdjęcia!

Zmysłowość i natura, boska,

Piękna i naturalna,

Wygląda pani obłędnie!

Edyta Herbuś to kobieta wielu talentów; jako tancerka gościła na międzynarodowych scenach, a telewizyjnej publiczności dała się poznać dzięki występom w show: „Taniec z Gwiazdami”. Co ciekawe, Edyta Herbuś postanowiła sprawdzić się także jako aktorka! Pojawiła się bowiem w takich produkcjach jak m.in.: „Plebania”, „Na Wspólnej” czy „Pierwsza miłość”, gdzie gra do dziś. Herbuś z sukcesem łączy życie prywatne i zawodowe, nie zapominając przy tym o „odświeżaniu” swojego profilu – Instagram gwiazdy śledzi 229 tysięcy internautów i właśnie z myślą o nich tancerka publikuje rozmaite migawki wprost z jej życia. Jak myślicie, jakimi fotkami Edyta Herbuś zaskoczy nas następnym razem?

Edyta Herbuś na gorącej fotografii w bikini. "Polecam dziś spojrzenie z szerszej perspektywy pisze" - pod swoją fotografią
Edyta Herbuś wie, jak rozgrzać swoich fanów! Aktorka i tancerka opublikowała na swoim Instagramie gorącą fotografię z wakacji. Pod słonecznym kadrem w stroju kąpielowym pokusiła się o...

Oceń ten artykuł 10 5

Ogólna ocena Edyta Herbuś pokazała, jak wygląda bez makijażu. "Zmysłowość i natura, boska!" - komplementują internauci to: 66% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.
Komentarze