Edyta Herbuś w skąpym stroju wyłania się z wody. "Pozdrawiamy radośnie" [FOTO]

Edyta Herbuś wrzuciła nowe zdjęcia, na których pokazała wypoczynek w parku wodnym. Na kilku z nich gwiazda pozuje w skąpym stroju. "Perfekcyjny wypoczynek" - piszą fani.

Edyta Herbuś – kariera

Edyta Herbuś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerek. Ogromną popularność przyniosły jej występy w "Tańcu z Gwiazdami". W 2005 roku tańczyła z Jakubem Wesołowskim. Rok później partnerowała Marcinowi Mroczkowi, z którym wygrała później Konkurs Tańca Eurowizji. 41-letnia gwiazda chętnie angażuje się w nowe projekty. Już wkrótce poprowadzi drugą edycję show TVP2 pt. "You Can Dance – Nowa Generacja".

Edyta Herbuś na urlopie

Herbuś może pochwalić się dużą ilością fanów w mediach społecznościowych! Jej instagramowy profil zaobserwowało dotychczas prawie ćwierć miliona osób. Tancerka chętnie pokazuje w sieci prywatne i zawodowe życie. Tym razem gwiazda wzbogaciła swoją bibliotekę zdjęć o kilka kadrów z wyjazdu do parku wodnego. Największą uwagę internautów przykuły jednak ujęcia, na których 41-latka pozuje w skąpym stroju kąpielowym i wyłania się z basenu.

Moje ciało najlepiej relaksuje się w wodzie

– napisała na Instagramie.

Przesuń w prawo.

Fani komentują: "Perfekcyjny wypoczynek"

Edyta Herbuś w ostatnich dniach przygotowywała się do kolejnego spektaklu. Po intensywnym tygodniu pracy gwiazda postawiła na relaks z towarzyszącą jej grupą współpracowników. Okazało się, że pomysł wspólnego wyjścia do parku wodnego był strzałem w dziesiątkę!

To był świetny pomysł, by ten tydzień intensywnych prób spektaklowych zorganizować w miejscu, gdzie mogliśmy połączyć pracę z przyjemnym relaksem w Basenach Tropikalnych. Nasz spektakl prawie gotowy, a grupa w tych okolicznościach zintegrowała się znakomicie. Pozdrawiamy radośnie z moich rodzinnych Kielc!

– opowiada 41-latka.

Tancerka nie musiała czekać długo na reakcję ze strony fanów. Pod jej wpisem niemal natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Perfekcyjny wypoczynek

Pięknie, woda najlepsza

Ostatnie zdjęcie sztos

Super, że tu dotarliście

– komentują użytkownicy sieci.

Sandra Kubicka zdjęła ubrania i pokazała, ile ostatnio schudła! "I żeby nikt nie pisał, że to geny" [WIDEO]
Sandra Kubicka jest w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym pokazała, jak jej ciało zmieniało się w ostatnich miesiącach. Efekty pracy robią...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze