Ellie Goulding miała groźny wypadek

Brytyjska wokalistka omal się nie utopiła. Samochód, którym jechała w 30-stopniowym mrozie po zamarzniętej tafli jeziora, wpadł do wody. Ellie i podróżującemu z nią fotografowi na szczęście udało się z niego wydostać.

Ellie Goulding podzieliła się na swoim Instagramie historią, która mrozi krew w żyłach nie tylko ze względu na temperaturę, w jakiej się przydarzyła. Trzy tygodnie temu wokalistka i fotograf Conor McDonnell byli o krok od śmierci.

Norway you are so beautiful and I love you

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Całe zajście miało miejsce w Norwegii, gdzie Goulding i jej fotograf przemierzali zamarznięte jezioro samochodem. Lód nie wytrzymał obciążenia i załamał się. Samochód wpadł do wody, ale obojgu udało się z niego wydostać przez dach.

Winter is here @conormcdphoto -25 #phuckyourbeach

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Wypadek zdarzył się trzy tygodnie temu, jednak dopiero teraz Ellie zdecydowała się o nim opowiedzieć. Na Instagramie opublikowała zdjęcie samochodu, którym podróżowali. „Powrót do sytuacji sprzed kilku tygodni, kiedy ja i mój fotograf prawie skończyliśmy w jeziorze przy 30 stopniach mrozu… Muszę pamiętać, by nie jeździć więcej samochodem po zamarzniętym jeziorze” – napisała pod zdjęciem.

Minus 20

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

Oceń ten artykuł 4 2

Ogólna ocena Ellie Goulding miała groźny wypadek to: 66% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.