Emily Ratajkowski urodziła! Modelka pokazała urocze zdjęcie ze szpitala i zdradziła imię dziecka

Emily Ratajkowski została mamą! Piękna modelka 8 marca powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, jednak dopiero teraz podzieliła się z nami tą szczęśliwą nowiną. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się urocze zdjęcie ze szpitala.

Emily Ratajkowski urodziła!

W październiku 2020 roku na łamach "Vogue'a" Emily Ratajkowski poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Od tego czasu w internetowej galerii modelki pojawiały się odważne kadry, na których mogliśmy obserwować coraz większy ciążowy brzuszek. 

Teraz gwiazda pochwaliła się szczęśliwą nowiną na Instagramie. Emily Ratajkowski opublikowała uroczy kadr prosto ze szpitala, na którym widzimy ją trzymającą na rękach noworodka. Ojcem dziecka jest mąż modelki, Sebastian Bear-McClard, którego poślubiła w 2018 roku po zaledwie kilku tygodniach znajomości. W podpisie pod fotografią Emily zdradziła imiona dziecka i datę narodzin. Sylvester Apollo przyszedł na świat 8 marca. 

Sylvester Apollo Bear przybył na ziemię. Urodził się 8 marca 2021 roku, najpiękniejszego, pełnego miłości poranka w moim życiu

- napisała

Lawina gratulacji

Fani 29-letniej modelki są wniebowzięci tym, że Emily Ratajkowski została mamą. Oprócz niezliczonej liczby wirtualnych serduszek pojawiły się także tysiące komentarzy z gratulacjami i ciepłymi słowami. Nie zabrakło oczywiście gratulacji od znanych modelek, które także podzielają szczęście swojej koleżanki.

Gratulacje, piękna!

Piękny chłopiec, ogromnie się cieszę i gratuluję!

Ale szczęściara, wszystkiego, co najlepsze!

Wow! Gratuluję! Co za słodkie imię

Witaj na świecie, przystojniaku!

- czytamy w komentarzach

Emily Ratajkowski pokazała wszystko. Pozuje kompletnie nago
Emily Ratajkowski wzięła udział w kolejnej rozbieranej sesji zdjęciowej. Ciężarna modelka bez skrępowania prezentuje nagie ciało przed obiektywem aparatu.

Emily Ratajkowski zupełnie nago. Piękna modelka w piekielnie odważnej sesji ciążowej
Emily Ratajkowski pozuje nago w zaawansowanej ciąży. Modelka i aktorka wzięła udział w odważnej sesji, z dumą prezentując ciążowe krągłości. Wkrótce po raz pierwszy zostanie...

 

Oceń ten artykuł 5 2

Ogólna ocena Emily Ratajkowski urodziła! Modelka pokazała urocze zdjęcie ze szpitala i zdradziła imię dziecka to: 71% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.