Enrique Iglesias feat. Bad Bunny – EL BAÑO. Zobacz gorący teledysk!

Mówią, że historia lubi się powtarzać i tak się dzieje! Szaleństwo na latynoskie rytmy z początku XXI wieku powróciło za sprawą Luisa Fonsiego i jego hitu "Despacito". Na światowe salony powraca Enrique Iglesias, który właśnie wypuścił nowy singiel, "El Bano". My jesteśmy gotowi na latynoskie szaleństwo, które rozbujamy dzisiaj o godz. 13:00! To właśnie wtedy odbędzie się premiera kawałka Enrique Iglesiasa i Bad Bunny'ego!

 

Hiszpański gwiazdor powraca z nowym singlem. Enrique Iglesias po raz kolejny będzie królować podczas imprez. "El Bano" to kawałek utrzymany w latynoskich klimatach, podobnych do tych z "Despacito". Wokalista najwyraźniej liczy, że będzie to kolejny hit, bowiem do współpracy zaprosił Bad Bunny'ego, który pochodzi z... Portoryko! Numerowi towarzyszy gorący teledysk, w którym zobaczyć możemy brata Julii Roberts, Erica Robertsa. Aktor nominowany jest do Oscara oraz Złotego Globa. 

Czy będzie to kolejny hit Enrique Iglesiasa? W końcu 42-latek ma na koncie mnóstwo przebojów, do których można zaliczyć "Bailamos", "Hero", "Do You Know? (The Ping Pong Song)", "Takin' Back My Love", "I Like It" oraz "Bailando".

 

 

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Enrique Iglesias feat. Bad Bunny – EL BAÑO. Zobacz gorący teledysk! to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.