Ewa Chodakowska w bikini. Jej skąpy strój odsłonił za dużo?

Ewa Chodakowska należy do aktywnych użytkowników sieci. Trenerka rozgrzewa swoich internetowych obserwatorów coraz to nowszymi zdjęciami, na których nierzadko odsłania swoją wysportowaną sylwetkę. Teraz na instagramowy profil kobiety trafił kadr w skąpym stroju kąpielowym. Fioletowe bikini sporo odsłania! Gwiazda pokazała za dużo?

Ewa Chodakowska pokazała za dużo?

Ewa Chodakowska wie, jak rozgrzać swoich fanów! Trenerka aktywnie udziela się w sieci, wzbogacając swoje profile w mediach społecznościowych o coraz to nowsze posty. Teraz do internetowej galerii gwiazdy na Instagramie trafiła kolejna fotografia, na której sportsmenka zaprezentowała się fanom w skąpym stroju kąpielowym. Chodakowska dumnie odsłoniła ciało. Niefortunna poza odsłoniła jednak za dużo?

Pod zdjęciem w skąpym bikini, trenerka poruszyła temat akceptacji swojego ciała i szacunku do siebie. Post gwiazdy wpisuje się w niezwykle popularną teraz i ważną tematykę „body positive” i zachęca kobiety, by nie wstydziły się swojej sylwetki.

Twoje ciało zasługuje na szacunek bez względu na to jak wygląda… Każda z nas ma prawo pokazywać i nie wstydzić się swojej figury… Bez względu na to, czy nosisz rozmiar xs czy xl.
Twoje ciało nie musi spełniać określonych „norm”, żebyś mogła założyć kostium kąpielowy, krótkie spodenki czy ładną sukienkę…

Ewa Chodakowska w mediach społecznościowych

Ewa Chodakowska poprzez swoje profile w mediach społecznościowych, dzieli się z internautami motywującymi wpisami, dietetycznymi przepisami czy treningowymi wskazówkami. Nierzadko jednak do internetowej galerii gwiazdy na Instagramie trafiają także odważniejsze kadry ze sobą w roli głównej. Trenerka regularnie prezentuje internautom swoją sylwetkę w zmysłowych stylizacjach i skąpych strojach kąpielowych. Nic dziwnego, bowiem figura 39-latki naprawdę robi wrażenie!

Profil trenerki obserwuje aktualnie już ponad 2 miliony użytkowników! Obserwatorzy gwiazdy z chęcią przyglądają się jej publikacjom, czytają refleksyjne wpisy kobiety, a na koniec pozostawiają jej pod nimi masę serduszek i komentarzy!

Czytaj także:

Ewa Chodakowska bez koszulki! Zdjęcie prosto z łóżka trafiło do sieci
Ewa Chodakowska jak zwykle wie, jak rozgrzać swoich internetowych obserwatorów! Do jej galerii na Instagramie trafił tym razem kadr prosto z łóżka! Trenerka w białej pościeli zaprezentowała się w...

Oceń ten artykuł 4 4

Ogólna ocena Ewa Chodakowska w bikini. Jej skąpy strój odsłonił za dużo? to: 50% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze