Ewa Mrozowska odsłania wdzięki! "Nóżki aż do nieba". Uczestniczka "Gogglebox" w obłędnej stylizacji idealnej na jesień! [FOTO]

Ewa Mrozowska nie przestaje zachwycać. Niedawno na instagramowym profilu młodej mamy pojawił się kadr, na którym prezentuje swoją smukłą sylwetkę w mini i kozaczkach. Na entuzjastyczną reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Fala komplementów się błyskawicznie!

Ewa Mrozowska zniewala urodą!

Ewa Mrozowska od lat cieszy się niemałą popularnością. Makijażystka, która zdecydowanie należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych uczestników "Gogglebox. Przed telewizorem", regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Przyjaciółka Sylwii Bomby - z którą zasiada na kanapie w programie TTV - jest w stałym kontakcie z fanami i chętnie publikuje kadry z codzienności.

W instagramowej galerii Ewy Mrozowskiej nie brakuje efektów jej pracy zawodowej, na których modelki prezentują wyjątkowy make-up jej autorstwa. Wśród publikacji znajdziemy również relacje z wolnych chwil, wyjazdów czy czasu spędzonego z najbliższymi. Ostatnio Ewa zaprezentowała się wielbicielom w obłędnej stylizacji, która doskonale podkreśliła jej atuty.

Mrozowska do zdjęcia pozowała w sukience mini z motywem kwiatowym, a stylizację dopełniały beżowe kozaki. To zestawienie zrobiło ogromne wrażenie na internautach, którzy pod publikacją pozostawili tysiące reakcji.

Uczestniczka "Gogglebox" zachwyca w sieci

Ewa Mrozowska w niezwykle kobiecej stylizacji wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Pod publikacją błyskawicznie pojawiła się lawina serduszek i fala komplementów. Nic w tym dziwnego! Uczestniczka "Gogglebox" nie pierwszy raz zachwyca urodą, a fani jej urody z entuzjazmem reagują na fotografie swojej ulubienicy:

Jakby luksusowo

Nie wiem co ładniejsze buty czy nogi… żart, nogi!

Absolutnie perfekcyjna. Dla mnie jest Pani idealną kopią Dalidy, a może jest jakaś prawda ukryta i jest Pani jej rodziną… hahaha

Wyglądasz bajecznie!

Nóżki aż do nieba

Piękna

Pięknie i te nogi… Sztos!

Ewa Mrozowska w koronkowej bieliźnie. Uczestniczka "Gogglebox" w ponętnej stylizacji! [FOTO]
Ewa Mrozowska razem z Sylwią Bombą znane są Polakom z "Gogglebox. Przed telewizorami". Panie od kilku już lat pojawiają się na ekranach naszych telewizorów w uwielbianym przez widzów TTV programie....

Sylwia Bomba w negliżu. Ma na sobie jedynie zwiewną halkę!
Sylwia Bomba to postać doskonale znana widzom "Gogglebox. Przed telewizorem". Piękna fotografka cieszy się niemałą popularnością, a jej wierni fani z ciekawością sprawdzają, co u ulubienicy...

 
Oceń ten artykuł 31 12

Ogólna ocena Ewa Mrozowska odsłania wdzięki! "Nóżki aż do nieba". Uczestniczka "Gogglebox" w obłędnej stylizacji idealnej na jesień! [FOTO] to: 72% / 100%, uzyskana z: 43 głosów.
Komentarze