Ewa Skibińska zachwyca opalonym ciałem w bikini. Aktorka wypoczywa nad polskim morzem [FOTO]

Ewa Skibińska od jakiegoś czasu wrzuca na swojego Instagrama coraz odważniejsze zdjęcia. Aktorka jakiś czas temu wzięła udział w specjalnej kampanii, gdzie zapozowała topless. Teraz pochwaliła się zdjęciami z wakacji i po raz kolejny urzekła fanów swoją figurą.

Ewa Skibińska na Instagramie

Ewa Skibińska popularność i sympatię zyskała dzięki takim serialom jak "Na dobre i na złe" czy "Pierwsza miłość". Od lat jest związana również z Teatrem Powszechnym w Warszawie. Aktorka chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją prawie 14 tysięcy użytkowników. Aktorka publikuje treści związane zarówno z życiem zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnio wzięła udział w ważnej akcji "Topfreedompl", która miała na celu o równość w prawach do odsłaniania kaltki piersiowej niezależenie od płci. Zaangażowani walczą również o zaprzestanie seksualizowania kobiecych piersi w kontekście karmienia. Ewa zapozowała wówczas topless, zasłaniając biust jedyniemałym transparentem. Odważny gest aktorki sprawił, że akcja zyskała rozgłos, a fani byli zachwyceni.

Figura jak marzenie

Chociaż aktorka ma już 59 lat, to nie można jej odmówić atrakcyjnej sylwetki. Jak wiele polskich gwiazd, Ewa postanowiła zrelaksować się nad Bałtykiem. Z tej okazji zamieściła na swoim instagramowym profilu ujęcie, na którym odpoczywa na plaży w czarnym bikini. Zapozowała tyłem do obiektywu, pozwalając na to, aby wiatr rozwiał jej włosy. W tle widać spokojne morze oraz błękitne niebo. Fani od razu zwrócili uwagę na opaleniznę aktorki oraz piękną figurę.

Ale ciało!;

Pani Ewo, jest pani niesamowita;

Piękny widok;

Super ujęcie!;

WOW!

- komentują zachwyceni wielbiciele.

Trzeba przyznać, że mają rację i widoki są naprawdę przepiękne!

59-letnia Ewa Skibińska pozuje tylko w prześwitującym body i w szpilkach. Fanom opadły szczęki [FOTO]
Ewa Skibińska znów podgrzewa atmosferę. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" podzieliła się na Instagramie kadrem, od którego fanom trudno jest oderwać wzrok. Aktorka pozuje tylko w bieliźnie i...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze