Ewa Wachowicz kusi internautów wakacyjną fotografią w bikini. "Mega zmysłowo" - piszą fani

Miss Polonia pochwaliła się gorącą fotografią z wakacji. Na instagramowym profilu gwiazdy od jakiegoś czasu pojawiają się zdjęcia z wczasów w Chorwacji. Jednak pewien kadr spowodował spore zamieszanie wśród internautów. Ewa Wachowicz zapozowała w bikini, które podkreśliło zgrabną figurę modelki. Ta fotografia zachwyciła obserwatorów gwiazdy, którzy w sekcji komentarzy wypisywali same komplementy.

Ewa Wachowicz w bikini

Ewa Wachowicz już w październiku tego roku skończy równe 50 lat! Dla niektórych z pewnością jest to szokująca informacja, gdyż była Miss Polonia nadal może pochwalić się świetną formą, godną pozazdroszczenia. Modelka i prezenterka kulinarna jest ostatnio bardzo aktywna na swoim instagramowym profilu, gdzie publikuje liczne zdjęcia z wakacji. W tym roku gwiazda wybrała wypoczynek w Chorwacji, a pięknymi kadrami z podróży Ewa Wachowicz dzieli się na Instagramie. Gwiazda pokazuje na swoim profilu nie tylko kulisy swojej pracy, ale także uchyla swoim obserwatorom nieco tajemnic z życia prywatnego. Jedna z ostatnich fotografii Ewy Wachowicz zrobiła niemałe zamieszanie wśród internautów. To wszystko za sprawą gorącego zdjęcia modelki w dobrze dopasowanym bikini. 

Reakcja fanów

Fani Ewy Wachowicz przyzwyczajeni są do perfekcyjnych kadrów, którymi ich idolka dzieli się w mediach społecznościowych. Jednak tak gorącej fotografii się nie spodziewali! Miss Polonia z 1992 roku dodała odważne zdjęcie, eksponując biust w dobrze dobranym stroju kąpielowym. Taki kadr nie uszedł uwadze wiernych fanów gwiazdy, a w komentarzach pojawiły się niemal same komplementy. 

Sexy Ewa. Super wyglądasz!

Wow

Prześlicznie 

Mega zmysłowo 

Im dłużej w Chorwacji, tym młodsza i piękniejsza

- piszą pod zdjęciem fani.  

Zobacz także:

Jak wyglądała Miss Polonia '92? Ewa Wachowicz opublikowała zdjęcie z młodości!
Miss Polonia '92 postanowiła przypomnieć swoim fanom, jak wyglądała w młodości. Kobieta opublikowała w swojej internetowej galerii wyjątkowe zdjęcie, na którym prezentuje się w stroju...

Ewa Wachowicz zmieniła fryzurę. Jak sama przyznaje: "Koniec z suszarką i układaniem włosów"!
Ewa Wachowicz, była Miss Polonia, restauratorka i gwiazda kulinarnych programów Polsatu, postanowiła zmienić fryzurę na lato. W mediach społecznościowych opublikowała kadr, na którym pokazała...

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Ewa Wachowicz kusi internautów wakacyjną fotografią w bikini. "Mega zmysłowo" - piszą fani to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze