Ewa Wachowicz pokazała, jak rozprawiła się ze śniegiem. W ruch poszła łopata! "Nie potrzeba siłowni" [WIDEO]

Ewa Wachowicz zapewniła sobie istną "zimową siłownię"! Gospodyni programu: "Ewa gotuje" postanowiła odśnieżyć swoje - pokryte sporą warstwą śniegu - podwórko. Jak poradziła sobie z tym zadaniem? Wszystko widać na opublikowanym w sieci filmiku!

Gdzie mieszka Ewa Wachowicz?

Ewa Wachowicz mierzy się z zimą! Aktualne warunki pogodowe sprawiły, że Polska znalazła się pod śniegiem. Gospodyni programu: „Ewa gotuje” w ostatnich dniach zamieściła na Instagramie relacje, na których pokazała, jak wygląda jej codzienne życie w spowitej śniegiem Zawoi – miejscowości, w której producentka ma dom. Jak się okazało, piękna Miss Polonia z 1992 roku postanowiła stawić czoła trudnościom, chwytając za łopatę i tworząc ścieżki! Jak jej poszło? Odpowiedź przynosi nagranie zamieszczone poniżej.

Ewa Wachowicz zamieściła nagranie przedstawiające ją podczas odśnieżania. Z „offu” słychać męski głos, będący uzupełnieniem tego, co ukazuje się oczom widowni. Całość dała barwny efekt, który trafił prosto w serca internautów!

Internauci komentują nowy post Ewy Wachowicz

Pod wspomnianym filmikiem szybko uaktywnili się internauci, którzy przyznali, że są pod ogromnym wrażeniem postawy Ewy Wachowicz:

No proszę. Widzę, ze pani Ewa bardziej skuteczna i szybsza niż (…) pługi – odśnieżarki. Swoją drogą, cudowna zima!

Nie potrzeba siłowni!

Widać to Kobieta, która żadnej pracy się nie boi.

Pracowita kobieta.

Pani Ewo, uwielbiam. A i narrator też dobry!

Ewa Wachowicz – Miss Polonia

Ewa Wachowicz to Miss Polonia 1992, która dumnie reprezentowała nasz kraj podczas wielu prestiżowych wydarzeń. Może pochwalić się m.in. tytułem III wicemiss świata, a także wygraną w konkursie World Miss University.

Ewa Wachowicz doskonale wykorzystała szansę daną jej od losu; po sukcesach z wybiegu modelka skupiła się na swojej karierze, będąc m.in. sekretarzem prasowym oraz zakładając własną firmę producencką. Jest również autorką książek kulinarnych, a także świetnie odnajduje się przed telewizyjnymi kamerami, dzieląc się rozmaitymi przepisami we wspomnianym już projekcie: „Ewa gotuje”. Lubicie oglądać jej zmagania w kuchni?

Marcelina Zawadzka i Ewa Wachowicz zrobiły sobie selfie! Dwie finalistki Miss Polonia pojawiły się na tym samym wydarzeniu
Ewa Wachowicz i Marcelina Zawadzka niedawno gościły na jednym z telewizyjnych wydarzeń i nie odmówiły sobie wspólnego "selfie"! Jak obie panie, które mają tytuł Miss Polonia, pozowały do...

Oceń ten artykuł 0 0