Ewelina Lisowska eksponuje zgrabną sylwetkę, pozując w kusej sukience. Rządzi jeden kolor! [ZDJĘCIE]

Ewelina Lisowska zaktualizowała konto na Instagramie, publikując nowe zdjęcie. Piękna gwiazda stanęła przed obiektywem i pozowała w krótkiej, niebieskiej sukience. Co z tego wyszło? Zobaczcie fotografię poniżej!

Ewelina Lisowska zachwyca na Instagramie

Ewelina Lisowska zwiedza Węgry! Piękna piosenkarka właśnie pochwaliła się nową fotografią ukazującą malowniczy Budapeszt. W centralnej części znalazła się sama Lisowska, która na zwiedzanie urokliwego miasta wybrała wygodny, a przy tym efektowny strój. Gwiazda zaprezentowała się bowiem w krótkiej, niebieskiej sukience, idealnie podkreślającej zgrabne ciało wokalistki. Wykonawczyni takich hitów, jak: „Nieodporny rozum” czy w „W stronę słońca” zadbała również o gustowne dodatki, zabierając ze sobą okulary przeciwsłoneczne i niewielką torebkę. Nie zapomniała także o… uśmiechu, którym obdarowała instagramową publiczność!

Internauci komplementują Ewelinę Lisowską

Ewelina Lisowska to młoda gwiazda, która rozpoczynała swoją karierę w talent show. Dzięki udziałowi w programie: „X Factor” wypłynęła „na szerokie wody” show-biznesu, a od tamtej pory słuchacze mogą podziwiać jej twórczość, czekając na kolejne muzyczne propozycje. Ewelina Lisowska chętnie koncertuje i spotyka się z fanami, jednak teraz postawiła na „chwilę dla siebie” i wybrała się w zagraniczną podróż. Pod fotografią ukazującą Lisowską w Budapeszcie posypały się komplementy!

Przepięknie wyglądasz.

Śliczna.

Super.

Najpiękniejsza!

Wśród komentarzy pojawiło się też sporo życzeń udanego wypoczynku, do których my także się przyłączamy!

Ewelina Lisowska pokazała, jak zmieniła się jej twarz. Internauci komentują "nowy" wygląd gwiazdy [WIDEO]
Ewelina Lisowska pochwaliła się w sieci nowym nagraniem, na którym prezentuje swój "nowy" wygląd. Piosenkarka zdradziła, że w ostatnim czasie postawiła na zmiany, a teraz pokazała efekt! Uwagę...

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Ewelina Lisowska eksponuje zgrabną sylwetkę, pozując w kusej sukience. Rządzi jeden kolor! [ZDJĘCIE] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze