Ewelina Lisowska w czerwonej sukience. Fanom trudno oderwać wzrok. "Wielka klasa" [FOTO]

Ewelina Lisowska pokazała, w jakiej kreacji zamierza spędzić ostatnią noc w Dubaju. Piosenkarka na nowym zdjęciu pozuje w krwistoczerwonej sukience. "Olśniewająco" - komentują fani.

Ewelina Lisowska na Instagramie

Ewelina Lisowska stała się rozpoznawalna dzięki przebojowi "W stronę słońca", który miał swoją premierę ponad dekadę temu. Piosenkarka wylansowała jeszcze takie przeboje, jak: "Niepokorny rozum", "Prosta sprawa" czy "Nowe horyzonty". Ostatni album studyjny wydała w 2018 roku, a później słuch o niej zaginął.

Wokalistka od dłuższego czasu jest mniej aktywna na scenie muzycznej. Mimo tego nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów, bo wielbiciele wciąż śledzą jej bieżące poczynania w mediach społecznościowych. Lisowska ma już na Instagramie blisko 285 tysięcy obserwujących, a każda jej publikacja zbiera mnóstwo polubień i komentarzy.

Ewelina Lisowska na urlopie w Dubaju

Artystka, która niedawno skończyła 32 lata, zdecydowała się na dłuższy urlop. Jednym z celów jej podróży stał się Dubaj. Ewelina podczas wypoczynku w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich oddawała się błogiemu wypoczynkowi na słonecznych plażach. Oczywiście nie będzie dużym zaskoczeniem, że relacjonowała zbieranie promieni słonecznych na swoim Instagramie.

Niestety, wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Zwłaszcza jeśli jest to urlop. Ewelina Lisowska ogłosiła w poniedziałkowe popołudnie za pośrednictwem nowego zdjęcia, że przed nią ostatnia noc w Dubaju. Piosenkarka prawdopodobnie zamierza spędzić ją w wyjątkowy sposób, bo ubrała się w krwistoczerwoną sukienkę. Internautom od tego kadru trudno oderwać wzrok, co udowadnia ilość komplementów zamieszczonych pod fotografią.

Olśniewająco i bardzo seksownie wyglądasz w tej stylizacji

Czerwona jak rękawica treningowa, super

Najpiękniejsza polska gwiazda! Nie mogę się doczekać nowych piosenek i koncertów!

Jak zawsze piękna

Wyglądasz zjawiskowo. Wielka klasa

– komentują użytkownicy sieci.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Ewelina Lisowska w czerwonej sukience. Fanom trudno oderwać wzrok. "Wielka klasa" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.