Ewelina Lisowska odsłania wytatuowane ciało, pozując w stroju kąpielowym. Tak pozdrawia z wakacji! [ZDJĘCIA]

Chociaż wakacje - kalendarzowo - należą już do przeszłości, to Ewelina Lisowska postanowiła zatrzymać lato na Instagramie. Piosenkarka wrzuciła bowiem gorące kadry prosto z urlopu, pozując m.in. w stroju kąpielowym.

Ewelina Lisowska – Instagram

Ewelina Lisowska jest obecna w show-biznesie już od ładnych paru lat. W 2012 roku wzięła udział w programie: „X Factor”, docierając półfinału, a wcześniej próbowała swoich sił także w „Mam talent”. Wydała wiele utworów, które szybko stały się hitami. „Nieodporny rozum”, „W stronę słońca”, „Jutra nie będzie”: to kawałki niezmiennie cieszące się sporą popularnością.

Ewelina Lisowska działa nie tylko na scenie, ale też w mediach społecznościowych. Aktualnie licznik osób obserwujących jej profil na Instagramie wskazuje blisko 300 tysięcy, a z pewnością liczba ta jeszcze wzrośnie. Aktywność gwiazdy jest szeroko komentowana przez użytkowników popularnej platformy. W ostatnim czasie pod jednym z jej postów rozgorzała gorąca dyskusja na temat obecności artystki na koncercie organizowanym przez TVP, co nie do końca spodobało się niektórym jej fanom. Sama piosenkarka zdaje się nie przejmować negatywnymi komentarzami, skupiając się na odpoczynku. Aktualnie zamieniła swoje konto na „pamiętnik z wakacji”. Lisowska wypoczywa bowiem we Włoszech, zwiedzając m.in. San Remo. Pierwszymi migawkami z wycieczki podzieliła się już w Internecie, przy okazji prezentując się w iście wakacyjnym wydaniu.

Ewelina Lisowska w stroju kąpielowym

Ewelina Lisowska zadbała o to, by mieć odpowiedni ubiór. W wygodnej sukience przemierzała malownicze uliczki, a w dwuczęściowym stroju kąpielowym relaksowała się na leżaku. W obu przypadkach wokalistka wyglądała zjawiskowo!

 

Całe życie w stronę słońca… Niezmiennie trzymam się dobrej energii i tego każdemu życzę – przyznała w opisie pod nową fotografią.

Tęsknicie już za latem?

Metamorfoza Karoliny Gilon. Wprost przyznała, ile schudła!
Karolina Gilon na chwilę wróciła do Polski, by pojawić się na branżowych eventach. Udzielała na nich wywiadów, a w jednej z wypowiedzi zdradziła, ile kilogramów udało się jej "zgubić" w ostatnim czasie. Sprawdźcie szczegóły!

Oceń ten artykuł 0 3