Ewelina Lisowska pokazała się w bikini. Fani nie mogą się napatrzeć [FOTO]

Ewelina Lisowska radzi sobie z upałami pluskając się w przydomowym basenie. Przy okazji odpoczynku w ogrodzie 31-latka zrobiła sobie sesję w bikini. Gdy pochwaliła się nią w sieci, zachwytom nie było końca. "Aż się gorąco zrobiło" - pisze jeden z fanów.

Ewelina Lisowska – muzyka

Ewelina Lisowska zyskała rozpoznawalność i sympatię widzów za sprawą udziału w talent show „Mam talent” i „X Factor”. Mimo że nie wygrała żadnego z nich, i tak zrobiła imponującą karierę. Chociaż autorka hitów „W stronę słońca”, „Prosta sprawa” czy „Nieodporny rozum” od dłuższego czasu nie wypuszcza nowej muzyki, to nie może narzekać na brak zainteresowania.

Ewelina Lisowska na Instagramie

31-letnia obecnie gwiazda tylko na Instagramie ma już przeszło 280 tysięcy fanów. Piosenkarka na bieżąco dzieli się z nimi nowinkami dotyczącymi zarówno jej życia zawodowego, jak i tego prywatnego. Obecnie, podobnie jak reszta rodaków, Lisowska próbuje radzić sobie z panującymi w Polsce upałami. Jak się okazuje, w gorące dni stawia na relaks w basenie.

Ewelina Lisowska pozuje w bikini

Ewelina Lisowska przy okazji odpoczynku w ogrodzie zrobiła sobie sesję zdjęciową w bikini. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Na jednej z fotografii pozuje na dmuchanym materacu w basenie. W opisie 31-latka postanowiła podpytać obserwatorów o ich metody na upał.

Jak radzicie sobie z upałami? Ja dzisiaj nie wychodzę basenu 

– napisała, a fani pospieszyli z odpowiedziami.

W komentarzach nie zabrakło też komplementów:

Aż się gorąco zrobiło

Ale petarda

Super

Cudowna

Pojawiło się też pytanie, czy Ewelina planuje wydanie „wakacyjnego singla”. Lisowska nie pozostawiła go bez odpowiedzi.

Bardzo bym chciała, ale muzyka to nie fabryka gwoździ. Zobaczymy, czy się uda stworzyć coś fajnego

– odpisała fance.

fot. Instagram/@ewelinalisowskaofficial

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Ewelina Lisowska pokazała się w bikini. Fani nie mogą się napatrzeć [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.