Ewelina Lisowska rozpala zmysły w skąpym bikini. Piosenkarka pozdrowiła fanów [FOTO]

Ewelina Lisowska znów podniosła temperaturę. 31-letnia wokalistka dodała nowy kadr, na którym pozuje w skąpym bikini. Posypały się komplementy: "Super wyglądasz" - piszą fani pod zdjęciem.

Ewelina Lisowska – muzyczna kariera

Ewelina Lisowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalistka stała się popularna ponad dekadę temu, gdy wydała dwa single: "Nieodporny rozum" i "W stronę słońca". Przez kilka lat piosenkarce udało się nagrać kilka hitów, które wciąż często można usłyszeć w stacjach radiowych. 31-latka od jakiegoś czasu jest nieco mniej aktywna na scenie. Jej ostatni wydany album miał premierę ponad cztery lata temu.

Ewelina Lisowska – profil na Instagramie

Piosenkarka, mimo mniejszej aktywności muzycznej, nie zapomina o swoich fanach. Lisowska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami. Piosenkarka chętnie dzieli się na Instagramie prywatnym i zawodowym życiem. Dotychczas jej internetowa biblioteka zdjęć przyciągnęła uwagę ponad 283 tys. internautów z całego świata. Obecnie sporym zainteresowaniem ze strony użytkowników sieci cieszą się wakacyjne zdjęcia wokalistki. Dlaczego? Sami zobaczcie!

Ewelina Lisowska na wakacjach

Ewelina Lisowska w ostatnim czasie wypoczywała na Majorce. Gwiazda najprawdopodobniej zafundowała sobie wakacje z okazji 31. urodzin, które świętowała 23 sierpnia. Wokalistka nie zostawiła swoich fanów podczas urlopu i chętnie dzieliła się w social mediach fotografiami ze słonecznego wypoczynku. Niedawno piosenkarka opublikowała nową migawkę, na której odważnie odsłania ciało, pozując w skąpym bikini. Na reakcję ze strony obserwatorów nie musiała czekać długo. Pod jej wakacyjną pocztówką pojawiło się mnóstwo komplementów:

Ślicznie wyglądasz, Ewelinka

Afrodyta nowa się nam objawiła

Super wyglądasz

Bosko

Uff, gorąco

– czytamy w sekcji komentarzy.

Wiktoria Gąsiewska podgrzewa atmosferę. Opublikowała gorące wideo [NAGRANIE]
23-letnia aktorka podzieliła sie z fanami pewnym nagraniem. W najnowszej publikacji gwiazdy internauci mają okazję zobaczyć kulisy jednej z sesji zdjęciowych. Wiktoria Gąsiewska śmiało staje przed aparatem w...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Ewelina Lisowska rozpala zmysły w skąpym bikini. Piosenkarka pozdrowiła fanów [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze