Ewelina Lisowska w kusym bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku. "Piękna kobieta" [ZDJĘCIA]

Ewelina Lisowska pokazała się w bikini i po raz kolejny zachwyciła internautów. Fani nie mają podobnych widoków dosyć. "Piękna kobieta w pięknym miejscu" - komplementują.

Ewelina Lisowska na Instagramie

Ewelina Lisowska w branży muzycznej działa już od kilkunastu lat. W przeszłości nagrała hity „W stronę słońca”, „Prosta sprawa” czy „Nieodporny rozum”. Fani z niecierpliwością czekają na zapowiadany przez artystkę od dłuższego czasu powrót. Niedawno 31-latka pochwaliła się na Instagramie, że pracuje nad nowościami m.in. z Jeremim Sikorskim i Kevinem Mglejem, prywatnie narzeczonym Roxie Węgiel.

Za pośrednictwem swojego instagramowego profilu Ewelina dzieli się nie tylko nowinkami z życia zawodowego, ale pokazuje też fanom, jak wygląda jej codzienność. Piosenkarka chętnie relacjonuje w social mediach kolejne podróże. Niezależnie od pory roku z wielką radością wraca do Włoch. Właśnie wybrała się tam po raz kolejny.

Ewelina Lisowska zachwyca w bikini

W instagramowej galerii Eweliny Lisowskiej pojawiło się nowe nagranie z urlopu. 31-latka dała się uwiecznić podczas kąpieli w basenie. Uwagę przykuwa efektowne bikini, które doskonale podkreśliło atuty piosenkarki.

Piękna kobieta w pięknym miejscu

Wow! Fajnego wypoczynku 

Ale ci fajnie

Wspaniale

– posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Ewelina Lisowska w kusym bikini. Fani nie mogą oderwać wzroku. "Piękna kobieta" [ZDJĘCIA] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.