Ewelina Lisowska wskoczyła do basenu. Towarzyszy jej ktoś jeszcze! [ZDJĘCIA]

Ewelina Lisowska korzysta z dobrodziejstw lata. Piosenkarka wskoczyła w biały strój kąpielowy, by znaleźć ochłodę w basenie. Na opublikowanych przez gwiazdę zdjęciach widać, że w wakacyjnym relaksie Lisowska nie jest sama! Kto jej towarzyszy?

Ewelina Lisowska w stroju kąpielowym

Panujące w ostatnich dniach upały dały się we znaki również gwiazdom! Na instagramowych profilach „znanych i lubianych” pojawiło się sporo zdjęć obrazujących, jak celebryci szukają ochłody. Właśnie dołączyła do nich Ewelina Lisowska, która opublikowała w sieci nowe, wakacyjne kadry! Piosenkarka pokazała ujęcia, na których wypoczywa w basenie, a towarzyszy jej pies: Lucy.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

W taką pogodę dobrze mieć w pobliżu basen! Nawet Lucy nie protestuje

– czytamy w opisie do najnowszej galerii zdjęć Lisowskiej.

Ewelina Lisowska na Instagramie

Sekcja komentarzy wypełniona po brzegi komplementami i wciąż rosnący licznik wirtualnych „serduszek” – właśnie tak na najnowsze fotki Eweliny Lisowskiej zareagowali internauci!

Cudownie,

Bosko wyglądasz,

Śliczna!

Ewelina Lisowska jest mocno aktywna w mediach społecznościowych, gdzie nierzadko porusza ważne kwestie. W ostatnim czasie gwiazda często odnosiła się do swojego wyglądu, przyznając, że jej waga nieco się zmieniła:

Z wagi 45 kg doszłam do wagi 52 kg, która mnie kiedyś przerażała. Bałam się przekroczyć wagę 50 kg, bo wydawało mi się, że będę jakimś słoniem. Nigdy w życiu tylu kilogramów nie miałam. Okazuje się, że czuję się z tym dobrze (…).

– wyznała w jednym z wydań „Dzień dobry TVN”. Lisowska w swoich wypowiedziach m.in. zachęca innych do samoakceptacji, a każdy jej wpis cieszy się sporą popularnością w sieci. Obserwujecie instagramowe działania piosenkarki?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)

Ewelina Lisowska odważnie eksponuje biust na fotografii znad basenu. "Idealna" - komentują fani
Ewelina Lisowska rozgrzała swoich internetowych obserwatorów! Do internetowej galerii wokalistki na Instagramie trafił gorący kadr prosto znad basenu! Gwiazda na najnowszej fotografii odważnie eksponuje swój biust.

Oceń ten artykuł 78 35

Ogólna ocena Ewelina Lisowska wskoczyła do basenu. Towarzyszy jej ktoś jeszcze! [ZDJĘCIA] to: 69% / 100%, uzyskana z: 113 głosów.
Komentarze