Ewelina Lisowska zdradziła, ile waży. Piosenkarka szczerze o swojej metamorfozie

W ostatnim czasie Ewelina Lisowska przeszła metamorfozę, a jej waga nieco się zmieniła. W jednym z niedawnych wywiadów piosenkarka odniosła się m.in. do zmian w wyglądzie, a także zdradziła, ile obecnie waży.

Ewelina Lisowska na Instagramie

Ostatnia aktywność Eweliny Lisowskiej w mediach społecznościowych wywołało spore poruszenie! Wszystko za sprawą pewnego zestawienia dwóch fotografii ukazujących 29-letnią piosenkarkę odzianą w ten sam strój kąpielowy. Wspomniane zdjęcia powstały w różnym czasie i – jak przyznała sama Lisowska – przedstawiają dwie różne kobiety.

Dziewczyna z prawej zrozumiała, że ma prawo odetchnąć od pogoni za ciałem idealnym. (…) Choć ciało złapało kilka dodatkowych kilogramów, moja głowa jest jakby lżejsza. Tak wygląda ciało kobiety

– pisała pod wspomnianymi ujęciami, na których prezentuje się w czerwonym bikini.

Ewelina Lisowska porównuje swoje zdjęcia w bikini. "Poszło mi tam, gdzie wszystkie marzą"
Ewelina Lisowska przebywa właśnie na egzotycznych wakacjach. Gwiazda na instagramowej relacji porównała swoje zdjęcie w bikini sprzed trzech lat i obecne. Przyznała, że teraz czuje się ze sobą lepiej, a...

W swoich dalszych słowach wokalistka znana z takich utworów, jak m.in.: „Nieodporny rozum”, czy „W stronę słońca” zwróciła się do internautów z prośbą o to, by w odpowiedni sposób podeszli do wciąż popularnego kultu „idealnych sylwetek”:

(…) Koniec z pogonią za insta standardami. Dbajmy o siebie i nasze zdrowie, ale nie dajmy sobie wmówić, że ideał ma określoną wagę i miarę. Ja czuję się ze sobą dobrze, a Ty? (…).

Ewelina Lisowska niedawno gościła w programie: „Dzień Dobry TVN”, w którym opowiedziała nieco więcej na temat swojej metamorfozy. Okazało się, iż znaczący wpływ na jej obecny wygląd miała… pandemia!

Ewelina Lisowska – waga

Ewelina Lisowska zdradziła, iż obecnie waży 52 kilogramy:

(…) Z wagi 45 kg doszłam do wagi 52 kg, która mnie kiedyś przerażała. Bałam się przekroczyć wagę 50 kg, bo wydawało mi się, że będę jakimś słoniem. Nigdy w życiu tylu kilogramów nie miałam. Okazuje się, że czuję się z tym dobrze (…).

Nieco wcześniej piosenkarka zdradziła, iż przez długi okres sporo czasu poświęcała intensywnym treningom, a do wizyt na siłowni doszedł również kick-boxing:

(…) Jak się czegoś podejmuję, to robię to nawet na 120 procent. Zaczęłam przesadzać (…).

Nadejście pandemii i związane z nią restrykcje spowodowały zmiany – także w życiu Lisowskiej.

(…) Musieli zamknąć mi siłownie, żebym wreszcie zatrzymała się w tym pędzie, jaki sobie narzuciłam. Rzeczywiście taki sportowy tryb życia w ostatnim czasie był mi bardzo bliski. Czasami miałam nawet wrażenie, że dużo bliższy niż moje muzyczne sprawy (…).

Obecnie aktywność fizyczna w życiu Eweliny Lisowskiej wciąż zajmuje bardzo ważne miejsce, ale równie istotna jest dla niej samoakceptacja, do której gwiazda zachęca także innych. Tak trzymać, Pani Ewelino!

Ewelina Lisowska w bikini odsłania ponętne kształty na mrozie. "Że ten śnieg się nie roztopił!"
Ewelina Lisowska to kolejna polska gwiazda, która zdecydowała się tej zimy na morsowanie. Piosenkarka w samym bikini wybiegła na mróz, zażywając hartującej kąpieli w śniegu.

Oceń ten artykuł 38 7

Ogólna ocena Ewelina Lisowska zdradziła, ile waży. Piosenkarka szczerze o swojej metamorfozie to: 84% / 100%, uzyskana z: 45 głosów.
Komentarze