Fagata eksponuje pośladki w kusej bieliźnie. "Całusy" [FOTO]

Fagata znów zachwyciła internautów nowymi kadrami. Youtuberka pozuje na nich w różowej bieliźnie i odważnie odsłania swoje wdzięki. "Petarda" - piszą zachwyceni fani.

Agata "Fagata" Fąk – kariera, High League, YouTube

Agata Fąk, znana w sieci jako Fagata, jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Internetowa gwiazda rozpoczynała swoją karierę u boku założyciela Teamu X, Stuarta Burtona, z którym przez dłuższy czas była w związku. Choć ich miłosna relacja nie przetrwała próby czasu, Agata nie zniknęła z Internetu. Wręcz przeciwnie. Młoda influencerka zaczęła rozwijać karierę na własną rękę, co przyniosło imponujące rezultaty. Fagata jest także początkującą zawodniczką MMA. W lutym tego roku zmierzyła się w oktagonie z inną gwiazdą internetu – Lexy Chaplin. Walkę wygrała jednak jej rywalka.

Fagata – Instagram

Agata pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, z których aktywnie korzysta. Influencerka często dzieli się swoimi prywatnymi kadrami na Instagramie, obserwowanym przez ponad 1,3 mln internautów z całego świata. Na instagramowym koncie internetowej celebrytki często goszczą bardzo odważne zdjęcia, na których Fagata nie boi się odsłaniać swojego ciała. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego zestawu fotografii, który właśnie zasilił jej wirtualną galerię zdjęć.

Fagata eksponuje wdzięki w różowej bieliźnie. "Petarda"

Fagata dodała na swojego Instagrama serię fotografii z sensualnej sesji zdjęciowej i od razu zainteresowała tym fanów. Influencerka na najświeższych migawkach pozuje w skąpej bieliźnie, przy czym odważnie odsłania swoje opalone ciało i pośladki. Uwagę przykuwają także włosy, które youtuberka spięła w warkoczyki.

Całusy

– napisała po francusku w podpisie do kadrów.

Najnowsza sesja zdjęciowa Agaty Fąk błyskawicznie została obsypana komplementami przez zachwyconych użytkowników sieci:

Królowa

Hot

Ale jesteś śliczna, Fagatka!

Petarda

Ale sztos opalenizna

– piszą internauci.

Klaudia Halejcio zmysłowo. Wakacyjny kadr powalił internautów na kolana: "Ale sztos"
Majówka na Seszelach? Tak spędza ją Klaudia Halejcio! Aktorka wypoczywa wraz z ukochanym, ale nie zapomina też o internautach. Właśnie podzieliła się hipnotyzującym ujęciem, które...

Oceń ten artykuł 1 15

Ogólna ocena Fagata eksponuje pośladki w kusej bieliźnie. "Całusy" [FOTO] to: 6% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.