Fan wyznał Magdzie Gessler miłość publicznie! Restauratorka nie zostawiła tego bez odpowiedzi [WIDEO]

Magda Gessler jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio 70-latka opublikowała na Instagramie nagranie, które wywołało skrajne reakcje internautów. Jeden z nich zdobył się na szczere wyznanie!

Fryzura Magdy Gessler - ile osób ją przygotowuje?

Magda Gessler jest znana ze swojego nietuzinkowego stylu - burza blond loków i kolorowe stroje są jej znakami charakterystycznymi. Charyzmatyczna restauratorka od lat jest obecna w rodzimym show-biznesie i doskonale się w nim odnajduję. Rozpoznawalność dał jej program "Kuchenne rewolucje", który emitowany jest nieprzerwanie od 14 lat! Pierwszy odcinek produkcji wyemitowano w 2010 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. To jej wiele podupadających lokali i ich właścicieli zawdzięcza sukces i wyjście z kłopotów. 70-latka wzięła też udział w innych telewizyjnych propozycjach, jak m.in. "MasterChef" (gdzie jest jurorką), "Starsza pani musi fiknąć" czy  "Sexy kuchnia Magdy Gessler". 

Ostatnio Gessler odwiedziła Kraków. Na swoim Instagramie, który obserwuje ponad milion internautów, zamieściła relacje z wyjazdu do malowniczej stolicy Małopolski. Jedno z nagrań pokazuje chwile przygotowań do nagrań. Paznokcie, makijaż, fryzura - wszystko musi być precyzyjnie dopracowane. Kilka osób zadbało o perfekcyjny wygląd restauratorki, co spotkało się z jej uznaniem. Dowodem na to może być komentarz 70-latki (zachowano pisownię oryginalną - przypis redakcji).

Na zamku dzieją się cuda…. 
Cuda, cuda, cudeńka…!!!!! wszystkie ręce na pokład żeby w godzinę znaleźć się na planie!
PS Ostatnio spóźnienia są niemodne hahaha… (trzeba mieć informacje na bieżąco!) 

Dziękuję za cudowny efekt i Waszą pracę …..

Restauratorka odpowiada na komentarze internautów

Magda Gessler pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Restauratorka często odpowiada komentarze, które internauci zamieszczają pod jej publikacjami. Nie inaczej było tym razem. 

Nagranie 70-latki, którą ekipa specjalistów przygotowuje do pracy na planie, wywołał skrajne emocje - od zachwytu po hejt. Co użytkownicy Instagrama zarzucali gwieździe "Kuchennych rewolucji"? Zwracali m.in. uwagę na  - ich zdaniem - zbyt dużą ilość doczepianych włosów, czy sam fakt, że tyle osób dla niej pracuje. Wśród wpisów nie zabrakło też komplementów.

Super trzeba cierpliwości w około tyle ludzi jeden robi to drugi to. Super

Czyli jak najprawdziwsza księżniczka

Najlepszy i niezastąpiony team

Na jeden z komentarzy Magda Gessler odpowiedziała osobiście. 

Ileż to trzeba starań profesjonalistów, żeby zakamuflować naturalne piękno!!! Madziu, jesteś najpiękniejsza. Kocham Cię!

- napisał internauta, a restauratorka skomentowała:

Przygotować

Internautka napisała do Magdy Gessler skargę na restaurację. 70-latka odpowiedziała krótko!
Magda Gessler od 14 lat odwiedza z kamerami polskie restauracje, które potrzebują pomocy. Od 2010 roku odwiedziła setki lokali i uratowała biznesy wielu ludzi. Niestety, czasem nawet interwencja restauratorki nie pomaga i jakość posiłków...

Oceń ten artykuł 0 0